Бережіться! Експерти назвали хворобу, яка може привести до наступної пандемії

Пандемія COVID-19 триває вже понад рік, і навіть попри те, що експерти знайшли кілька способів боротьби зі смертельним вірусом у вигляді різних вакцин, боротьба з SARS-CoV-2, схоже, зовсім не закінчена. Про це повідомляє Times Now, передають Патріоти України.

У зв'язку з недавніми відкриттями нових штамів вірусу по всьому світу дослідники стурбовані тим, що після кількох мутацій існуючі вакцини можуть стати неефективними.

Деякі дослідження також свідчать про те, що нові спалахи коронавірусу можуть мати сезонний характер, і в деяких частинах світу можуть спостерігатися спалахи не рідше одного разу в рік.

Смертельна природа вірусу також змусила вчених шукати потенційних патогенів, які можуть викликати будь-які майбутні пандемії, такі як іспанський грип, що забрав життя понад 50 мільйонів осіб.

За словами доктора Макколі, директора Всесвітнього центру з грипу, зараз найбільшу стурбованість викликає сезонний грип, і він очікує, що в майбутньому пандемія, швидше за все, виникне через штам грипу.

Експерт також вважає, що через знижений імунітет людей ризик поширення поширених вірусів, таких як сезонний грип, може бути набагато вище.

Дослідження, опубліковане в British Medical Journal, показало, що у людей, інфікованих як коронавірусом, так і грипом, ймовірність смерті у два рази вище, ніж у людей, інфікованих тільки COVID-19. "Оскільки ми бачили це (іспанський грип, -ред.) раніше, ми можемо побачити це знову. Нам все ще потрібно бути готовими до подібного масштабу події", - заявив доктор Макколі.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...