Бережіться! Лейкемія буває помітна на ранніх стадіях, названо небезпечний симптом

Лейкемія - це рак крові й деякі його форми найчастіше зустрічаються у маленьких дітей. При цьому раку лейкоцити не працюють належним чином і починають перешкоджати нормальному зростанню інших клітин. Хвороба розвивається поступово і не завжди відразу стає зрозуміло, що потрібно зробити негайне обстеження на лейкемію, передають Патріоти України.

Лікарі назвали основні симптоми, які свідчать про те, що в організмі починає розвиватися рак крові. Якщо вчасно не звернути увагу на сигнали організму, то лейкемія може призвести до швидкого летального результату.

У більшості онкологічних захворювань має значення генетичний фактор. Тим, у кого в родині вже були випадки лейкемії, варто регулярно проходити обстеження і консультуватися з фахівцем.

  • Якщо на тілі з'являються нез'ясовні синці, та вони не проходять протягом довгого часу – це привід звернутися до лікаря.
  • У пацієнтів з лейкемією дуже слабкий імунітет і вони частіше за інших схильні до застуд, грипу і сезонних вірусів. Не варто ігнорувати навіть підвищення температури без об'єктивної причини – це може бути ознакою раку.
  • Постійні мігрені, які стали проявлятися раптово і дуже часто – це сигнал про те, що пора до лікаря. Якщо знеболювальні дають тимчасовий ефект, а потім біль знову повертається – потрібно пройти обстеження.
  • Характерною ознакою лейкемії лікарі називають також зміну кольору шкіри. Пацієнт стає незвично блідим і цей стан не проходить протягом довгого часу.
  • При лейкемії сильно знижується апетит і це призводить до різкої втрати ваги.
  • Лейкемія проявляється також в збільшенні лімфатичних вузлів. Цей симптом також присутній тривалий період.

Поліція їздила на "терміновий виклик": У лікарні російська пенсіонерка... "ображала" Путіна

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:45

У столиці Росії викликали поліцію в лікарню через те, що одна з пацієнток "ображала" президента Володимира Путіна, інформують Патріоти України. Як повідомляє російський Telegram-канал Baza, виклик в поліцію надійшов з медичного центру імені Бурназяна. ...

"Мені 71, але не поїду додому, поки цю нечисть не виженемо": Мінометник з позивним "Дід" шість років захищає Україну (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 11:02

Доброволець підрозділу "Санта" на псевдо "Дідусь" вже 6 років на війні. Все життя він працював інженером. Коли вийшов на пенсію, не захотів сидіти вдома. В 2016 році, вирішив їхати на війну. Що було далі, дивіться в інтерв'ю.