Бережіться! Лейкемія буває помітна на ранніх стадіях, названо небезпечний симптом

Лейкемія - це рак крові й деякі його форми найчастіше зустрічаються у маленьких дітей. При цьому раку лейкоцити не працюють належним чином і починають перешкоджати нормальному зростанню інших клітин. Хвороба розвивається поступово і не завжди відразу стає зрозуміло, що потрібно зробити негайне обстеження на лейкемію, передають Патріоти України.

Лікарі назвали основні симптоми, які свідчать про те, що в організмі починає розвиватися рак крові. Якщо вчасно не звернути увагу на сигнали організму, то лейкемія може призвести до швидкого летального результату.

У більшості онкологічних захворювань має значення генетичний фактор. Тим, у кого в родині вже були випадки лейкемії, варто регулярно проходити обстеження і консультуватися з фахівцем.

  • Якщо на тілі з'являються нез'ясовні синці, та вони не проходять протягом довгого часу – це привід звернутися до лікаря.
  • У пацієнтів з лейкемією дуже слабкий імунітет і вони частіше за інших схильні до застуд, грипу і сезонних вірусів. Не варто ігнорувати навіть підвищення температури без об'єктивної причини – це може бути ознакою раку.
  • Постійні мігрені, які стали проявлятися раптово і дуже часто – це сигнал про те, що пора до лікаря. Якщо знеболювальні дають тимчасовий ефект, а потім біль знову повертається – потрібно пройти обстеження.
  • Характерною ознакою лейкемії лікарі називають також зміну кольору шкіри. Пацієнт стає незвично блідим і цей стан не проходить протягом довгого часу.
  • При лейкемії сильно знижується апетит і це призводить до різкої втрати ваги.
  • Лейкемія проявляється також в збільшенні лімфатичних вузлів. Цей симптом також присутній тривалий період.

Дехто за таке пропанує нову машину: Як виглядав "велосипед майбутнього", котрий вперше придумали у 1940-х

п’ятниця, 29 вересень 2023, 5:58

Велосипед Spacelander, що спочатку називався Classic був задуманий Бенджаміном Боуденом в 1946 році і представлений на виставці BritainCan Make It. Його інноваційний дизайн, що характеризується плавними лініями та органічними формами, дозволив зазирнут...

Родина заступника Єрмака в дуже нехорошій історії: НАБУ розслідує виплату "зеленого" тарифу окупантам братом Ростислава Шурми

п’ятниця, 29 вересень 2023, 2:35

Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження щодо виплат за електроенергію з сонячних електростанцій, які розташовані на окупованих територіях. За даними "Української правди", кримінальне провадження було зареєстроване минулого тижн...