Бережіться! Лейкемія буває помітна на ранніх стадіях, названо небезпечний симптом

Лейкемія - це рак крові й деякі його форми найчастіше зустрічаються у маленьких дітей. При цьому раку лейкоцити не працюють належним чином і починають перешкоджати нормальному зростанню інших клітин. Хвороба розвивається поступово і не завжди відразу стає зрозуміло, що потрібно зробити негайне обстеження на лейкемію, передають Патріоти України.

Лікарі назвали основні симптоми, які свідчать про те, що в організмі починає розвиватися рак крові. Якщо вчасно не звернути увагу на сигнали організму, то лейкемія може призвести до швидкого летального результату.

У більшості онкологічних захворювань має значення генетичний фактор. Тим, у кого в родині вже були випадки лейкемії, варто регулярно проходити обстеження і консультуватися з фахівцем.

  • Якщо на тілі з'являються нез'ясовні синці, та вони не проходять протягом довгого часу – це привід звернутися до лікаря.
  • У пацієнтів з лейкемією дуже слабкий імунітет і вони частіше за інших схильні до застуд, грипу і сезонних вірусів. Не варто ігнорувати навіть підвищення температури без об'єктивної причини – це може бути ознакою раку.
  • Постійні мігрені, які стали проявлятися раптово і дуже часто – це сигнал про те, що пора до лікаря. Якщо знеболювальні дають тимчасовий ефект, а потім біль знову повертається – потрібно пройти обстеження.
  • Характерною ознакою лейкемії лікарі називають також зміну кольору шкіри. Пацієнт стає незвично блідим і цей стан не проходить протягом довгого часу.
  • При лейкемії сильно знижується апетит і це призводить до різкої втрати ваги.
  • Лейкемія проявляється також в збільшенні лімфатичних вузлів. Цей симптом також присутній тривалий період.

Вирішив врятуватись від мобілізації: У Росії гендиректор "Динамо" покинув клуб і втік із країни

вівторок, 27 вересень 2022, 23:43

Генеральний директор хокейного "Динамо" Микола Кошкін залишив московський клуб. Як повідомляє офіційний сайт команди, причиною стали "сімейні обставини", передають Патріоти України. У той же час "Р-Спорт" з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією, с...

"Примите меры!": На могилі батьків Путіна залишили загадкову записку (фотофакти)

вівторок, 27 вересень 2022, 23:16

Невідомі активісти залишили на могилі батьків президента Росії Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі записку. Фотографію послання опубліковано у телеграм-каналі Феміністського антивоєнного опору – організації, яка влаштовує протестні та мистецькі акції ...