
Лікар розповів про найбільш небезпечні симптоми коронавірусу, при яких потрібно терміново викликати "швидку" допомогу. За словами медика Ярослава Ашихміна, невідкладно викликати бригаду "швидкої" треба, якщо у вас з'явилася задишка, а температура не знижується протягом декількох днів, передають Патріоти України.
"При серйозному погіршенні самопочуття, коли є задишка, температура тіла тримається два-три дні вище 39 градусів, то потрібно викликати швидку", - зазначає медик.
Лікар також додав, що не потрібно займатися самолікуванням або ж вдаватися до "всяким БАДів, імуномодуляторів" та інших неперевірених засобів. За його словами, препарати для профілактики коронавірусу не працюють, а лікування захворювання поки що залишається на рівні заліковування симптомів.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...