Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних захворювань доктор Євгеній Качман, передають Патріоти України.

Медик із 25-річним стажем підкреслив, що не варто ставитися до нового вірусу легковажно. "Лікарі звикли оперувати фактами. А факт у тому, що від сезонного грипу, навіть найбільш сильного, смертність населення в межах 1%, а то й менше. Тоді як від COVID-19 – приблизно у п’ять разів більша", – сказав він.

За його словами, подібної кількості ускладнень на весь організм, як від коронавірусу, за звичайного грипу не буває. Лікарі ж, підкреслив він, давно такого не спостерігали.

"У мене великий досвід лікування хворих на грип, і можу з упевненістю сказати – коронавірус значно серйозніший. Велика проблема в тому, що він викликає поліорганну недостатність: можуть страждати не тільки легкі, але й серце, судини, нирки, головний мозок", – нагадав медик.

Також Качман зазначив, що наявність патологічних захворювань та імунітет людини визначать, у якій формі в пацієнта проходитиме хвороба.

"Є певні групи ризику і на перебіг хвороби впливають вік, стан імунітету, цілий ряд хронічних захворювань. Найбільш часто зустрічаються супутні стани, які викликають ускладнення під час COVID-19, – бронхолегеневі захворювання, ожиріння, діабет, гіпертонія, всі метаболічні та імунні розлади", – підсумував він.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг