Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних захворювань доктор Євгеній Качман, передають Патріоти України.

Медик із 25-річним стажем підкреслив, що не варто ставитися до нового вірусу легковажно. "Лікарі звикли оперувати фактами. А факт у тому, що від сезонного грипу, навіть найбільш сильного, смертність населення в межах 1%, а то й менше. Тоді як від COVID-19 – приблизно у п’ять разів більша", – сказав він.

За його словами, подібної кількості ускладнень на весь організм, як від коронавірусу, за звичайного грипу не буває. Лікарі ж, підкреслив він, давно такого не спостерігали.

"У мене великий досвід лікування хворих на грип, і можу з упевненістю сказати – коронавірус значно серйозніший. Велика проблема в тому, що він викликає поліорганну недостатність: можуть страждати не тільки легкі, але й серце, судини, нирки, головний мозок", – нагадав медик.

Також Качман зазначив, що наявність патологічних захворювань та імунітет людини визначать, у якій формі в пацієнта проходитиме хвороба.

"Є певні групи ризику і на перебіг хвороби впливають вік, стан імунітету, цілий ряд хронічних захворювань. Найбільш часто зустрічаються супутні стани, які викликають ускладнення під час COVID-19, – бронхолегеневі захворювання, ожиріння, діабет, гіпертонія, всі метаболічні та імунні розлади", – підсумував він.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...