Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних захворювань доктор Євгеній Качман, передають Патріоти України.

Медик із 25-річним стажем підкреслив, що не варто ставитися до нового вірусу легковажно. "Лікарі звикли оперувати фактами. А факт у тому, що від сезонного грипу, навіть найбільш сильного, смертність населення в межах 1%, а то й менше. Тоді як від COVID-19 – приблизно у п’ять разів більша", – сказав він.

За його словами, подібної кількості ускладнень на весь організм, як від коронавірусу, за звичайного грипу не буває. Лікарі ж, підкреслив він, давно такого не спостерігали.

"У мене великий досвід лікування хворих на грип, і можу з упевненістю сказати – коронавірус значно серйозніший. Велика проблема в тому, що він викликає поліорганну недостатність: можуть страждати не тільки легкі, але й серце, судини, нирки, головний мозок", – нагадав медик.

Також Качман зазначив, що наявність патологічних захворювань та імунітет людини визначать, у якій формі в пацієнта проходитиме хвороба.

"Є певні групи ризику і на перебіг хвороби впливають вік, стан імунітету, цілий ряд хронічних захворювань. Найбільш часто зустрічаються супутні стани, які викликають ускладнення під час COVID-19, – бронхолегеневі захворювання, ожиріння, діабет, гіпертонія, всі метаболічні та імунні розлади", – підсумував він.

Звинуватили у "терористичній діяльності": У Білорусі студентку-відмінницю відправили до колонії на шість років за антивоєнний репост

середа, 6 липень 2022, 13:51

У Білорусі студентку-відмінницю з Кіровська, яку КДБ РБ включив до списку терористів, відправили до колонії на шість років за антивоєнний репост. Про це повідомив телеграм-канал Mayday Team, на який посилаються білоруські незалежні ЗМІ, передають Патрі...

У Польщі у готелі пограбували українку, яка працює там покоївкою

середа, 6 липень 2022, 13:27

В Польщі громадянка України стала жертвою крадіжки. Пожильці готелю вкрали її речі і вимагали з неї гроші за їхнє поверення. Про це повідомляє Yavp.pl, передають Патріоти України. У Гданську троє осіб – двоє чоловіків та одна жінка – обікрали громадянк...