Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних захворювань доктор Євгеній Качман, передають Патріоти України.

Медик із 25-річним стажем підкреслив, що не варто ставитися до нового вірусу легковажно. "Лікарі звикли оперувати фактами. А факт у тому, що від сезонного грипу, навіть найбільш сильного, смертність населення в межах 1%, а то й менше. Тоді як від COVID-19 – приблизно у п’ять разів більша", – сказав він.

За його словами, подібної кількості ускладнень на весь організм, як від коронавірусу, за звичайного грипу не буває. Лікарі ж, підкреслив він, давно такого не спостерігали.

"У мене великий досвід лікування хворих на грип, і можу з упевненістю сказати – коронавірус значно серйозніший. Велика проблема в тому, що він викликає поліорганну недостатність: можуть страждати не тільки легкі, але й серце, судини, нирки, головний мозок", – нагадав медик.

Також Качман зазначив, що наявність патологічних захворювань та імунітет людини визначать, у якій формі в пацієнта проходитиме хвороба.

"Є певні групи ризику і на перебіг хвороби впливають вік, стан імунітету, цілий ряд хронічних захворювань. Найбільш часто зустрічаються супутні стани, які викликають ускладнення під час COVID-19, – бронхолегеневі захворювання, ожиріння, діабет, гіпертонія, всі метаболічні та імунні розлади", – підсумував він.

Курйоз стався на другій хвилині матчу: Футболіст забив гол вкиданням м'яча з ауту (відео)

п’ятниця, 9 червень 2023, 21:40

Гравець фінського футбольного клубу СІК Террі Йєгбе відзначився неймовірно курйозним та водночас унікальним голом у матчі національного чемпіонату. 22-річний ганський захисник вразив ворота суперника прямим вкиданням з-за бокової лінії, повідомляють Па...

Повістка 8-річній дитині в Рівному: В ТЦК розповіли, чому так сталося

п’ятниця, 9 червень 2023, 21:28

Після появи скандальної інформації про те, що начебто в Рівному працівники ТЦК вручили повістку 8-річній дитині, батько якої вже майже півтора року служить у війську, стали відомі нові подробиці цього випадку. Ситуацію прокоментувала речниця Рівненсько...