Бережіться: Лікарка сказала, де найбільший ризик заразитися COVID-19 на новорічні свята

Походи один до одного в гості на новорічні свята більш ризиковані в плані інфікування коронавірусом, ніж похід на ялинку. Як сказала в коментарі ТСН лікарка-епідеміологиня Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC) Катерина Сояк, краще просто погуляти вулицею або сходити на каток, бо там люди на свіжому повітрі й на досить великій відстані один від одного, передають Патріоти України.

"Єдине, що бентежить, так це походи людей у гості один до одного, тому що новорічні свята точно не обійдуться без гостей, без поїздок до бабусь і дідусів. Але, на жаль, це країна контролювати ніяк не може, тому залишається сподіватися на відповідальність кожної людини за свою сім'ю, тому що якраз таке перебування один в одного в гостях – воно більш ризиковане, ніж просто похід на ялинку", – зазначила вона.

На думку лікарки, ходіння один до одного в гості викликає найбільший ризик інфікування. "Ми ризикуємо побачити великий сплеск захворюваності після новорічних і різдвяних свят не через ялинки, не через гуляння на вулиці, а саме тому, що все буде закрито і люди будуть ходити один до одного в гості", – підкреслила Сояк.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...