Магнітна буря вдарить на самому початку жовтня, впливаючи на самопочуття багатьох людей. Експерти назвали дати і розповіли, як убезпечити себе в дні геомагнітних коливань. Коли чекати магнітну бурю, для кого вона особливо небезпечна - читайте нижче в нашому матеріалі, передають Патріоти України.
У перший же день жовтня, згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, ФІАН, буде магнітна буря "червоного" рівня. Крім того невеликі бурі очікуються 5, 10 і 19 жовтня.
Під магнітною, або геомагнітною бурею, мається на увазі порушення магнітосфери планети, що виникає при дуже ефективному обміні енергією сонячного вітру з космічним середовищем, що оточує Землю.
Магнітна буря може бути різної сили і тривалості - від декількох годин до декількох днів поспіль. Це явище здатне викликати збої в роботі техніки, а також погіршення самопочуття у людей.
Такий вплив може тривати як кілька годин, так і кілька днів, викликаючи збої в роботі техніки, а також погіршення самопочуття у людей.
За деякими даними, близько 60% людей сприйнятливі до впливу магнітних бур. Дискомфорт в ці дні можуть відчувати люди з метеочутливістю, "сердечники", гіпертоніки і гіпотоніки, ті, хто страждає іншими серцево-судинними, а також хронічними недугами.
Найчастіше під час магнітних бур люди скаржаться на головні болі, мігрені, безпричинну втому, проблеми зі сном, запаморочення, дратівливість, апатію. Можуть виникати проблеми з тиском, порушуватися серцевий ритм, загострюватися хронічні хвороби.
Медики рекомендують в небезпечні дні більше відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, але влітку уникати палючого сонця. Виключіть в ці дні алкогольні напої, куріння, пийте менше кави та інших збуджуючих напоїв, відмовтеся від важкої їжі, фастфуду, не переїдайте.
Не перепрацьовуйте фізично і емоційно, відкладіть вирішення важливих і складних завдань на інші дні. Повноцінно спіть 7-8 годин в приміщенні, яке добре провітрюється. Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям проконсультуйтеся з лікарем при необхідності, а також тримайте необхідні вам ліки поруч.
Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...
Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...