Бережіться! На українських прилавках з'явилися наднебезпечні дитячі іграшки з великим вмістом свинцю

В Україні з'явилися небезпечні дитячі іграшки. Їх привезли з Китаю. При цьому необхідна документація про безпеку товару є, передають Патріоти України.

Як йдеться в сюжеті ТСН, це - іграшкові жаби із серії Звірята малята, які містять величезну кількість свинцю. Його в 164 рази більше допустимої норми.

Небезпеку іграшки виявили фахівці Держспоживслужби під час планової перевірки. Служба вже оштрафували імпортера на 100 тисяч гривень. Також протягом місяця він зобов'язаний утилізувати неякісний товар.

Однак журналісти з'ясували, що товар так і продовжує залишатися на вітринах при тому, що термін закінчується вже 6 вересня. Відзначається, що на даний момент в Україні ще є 90 штук таких жаб.

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...