Бережіться! Названо авто, які ніколи не проходили краш-тести - їх купують мільйони людей

Не всі автомобілі проходять краш-тест від виробника перед виходом на ринок. Про це повідомляє ресурс Driving, передають Патріоти України.

Випробування не проходять автомобілі таких відомих марок: Jaguar, Land Rover і Porsche. Але також без тесту залишаються і багато моделей Mercedes-Benz. Крім того, краш-тесту не піддавалися BMW 7 Series, Cadillac CT6 і Kia K900.

Але експерти підкреслюють, що навіть без тесту деякі авто можуть отримати позначку "рекомендоване". Відзначимо, що краш-тест для автомобілів роблять, щоб перевірити його на стійкість до аварій. Також тест показує, у яких ДТП виживають пасажири і водій машини.

Український призер "Ігор нескорених" із Маріуполя разом із дружиною-слідчою продалися окупантам (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 14:00

Золотий призер всесвітньо відомих змагань "Ігор нескорених" Олександр Бєлобоков під час евакуації з Маріуполя втік до окупантів і вже "гастролює" Росією. Його дружина – слідчий поліції – і зовсім влаштувалася прислужувати в "прокуратуру ДНР". Подружжя,...

"У центрі Києва маму вдарив по голові націоналіст": Гордон показав відео з Лолітою, де вона ображає українців

вівторок, 16 серпень 2022, 12:53

Український журналіст Дмитро Гордон показав відео з російською співачкою родом з Мукачева Лолітою, яка називає українців "бандерівцями". На відео Лоліта розповідає про те, що Росія їй дала те, чого не змогла дати Україна, передають Патріоти України. "С...