Бережіться! Названо напій, непридатний для пиття в літаку

Невідома стюардеса назвала газовані напої особливо непридатними для пиття в літаку. Про це повідомляє Daily Express, передають Патріоти України.

За її словами, на великих висотах такі рідини стають ще більш газованими – це пов'язано з тим, що вуглекислий газ, який їх насичує, легше виділяється при більш низькому тиску повітря в кабіні. Через це напої навіть стає важко наливати.

"Дієтична кола наливається набагато довше, ніж будь-який інший безалкогольний напій або будь-яка рідина в повітрі", – поділилася стюардеса.

Бортпровідниця також зазначила, що в літаку краще пити звичайну воду, щоб уникнути зневоднення організму. При цьому важливо, щоб вона була в пляшці, адже в решті випадків пасажирам можуть подати некип'ячену воду з-під крана.

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...