Бережіться! Названо три звички, які руйнують печінку, у список входять фрукти

Печінка відіграє величезну роль у підтриманні обміну речовин, у ній відбувається знешкодження токсинів, тому важливо стежити за своїм харчуванням і відмовитися від звичок, які здатні нашкодити, передають Патріоти України.

Щоб цей орган був здоровим і активним, мало відмовитися від одного алкоголю. Фахівці назвали три основні звички, які руйнують печінку.

Надмірне вживання фруктів може негативно позначитися на роботі органу, адже різні дослідження показують, що фруктоза збільшує ризик ожиріння печінки.

"Багато людей уникають жирів заради свого здоров'я, але дуже мало звертають увагу на вміст фруктози в їжі, хоча її засвоєння сприяє формуванню жирових клітин - і перш за все, в печінці", - резюмують фахівці.

Прийом ліків. Ліки розщеплюються печінкою, а їх інструкції часто містять інформацію про можливе пошкодження цього органу. Якщо ви приймаєте ліки і помічаєте такі симптоми, як втома, втрата апетиту і дискомфорт у верхній частині живота, потрібно обов'язково обговорити це з лікарем.

Мало руху. Надлишки жиру в організмі можуть відкладатися не тільки під шкірою, але й навколо внутрішніх органів. При цьому жирова тканина виділяє речовини, що сприяють запаленню.

Запобігти подібне внутрішнє ожиріння ефективно допомагають рух і спорт. Гіподинамія, в свою чергу, погіршує проблему. Не варто дивуватися тому, що людина, що багато часу сидить за комп'ютером, починає страждати від жирної печінки, навіть якщо не зловживає алкоголем.

Хіти тижня. "Знайди кота!": Українців спантеличила нова оптична ілюзія, над нею ламають голову всі (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 18:00

У мережі була опублікована нова оптична ілюзія, яка спантеличила користувачів соцмереж, передають Патріоти України. Пропонуємо вам знайти кота на представленому нижче фото.

Антициклон "Валентин" різко змінить погоду в Україні: Синоптик розповіла, чого чекати

вівторок, 24 листопад 2020, 17:37

Погода в Україні опиниться в середу, 25 листопада, під впливом антициклону з красивим ім'ям "Валентин". Він розжене опади з більшості території України, але до кінця все ж таки не впорається Синоптик Наталка Діденко розповіла у Facebook про погодну сит...