Бережіться! Шахраї крадуть гроші і дані українців через Zoom, допомогає їм один "інструмент"

В Україні зафіксували нову шахрайську схему, за якою аферисти за допомогою сервісу інтернет конференц-зв'язку Zoom обманюють користувачів, крадуть гроші та дані, передають Патріоти України.

Довірливих громадян заманюють на сайти зловмисників під виглядом отримання грошових компенсацій "у зв'язку з COVID-19" або за підписку на сервіс. Далі аферисти здійснюють крадіжку даних користувачів і їхніх грошей з банківських карт.

Розслідування було розпочато після того, як користувачі поскаржилися на листи від сервісу, які й привели їх на шахрайські сайти, в результаті чого вони позбулися грошей.

Важливо зауважити, що листи були відправлені не з фейкового домену, а від офіційного сервісу. Так, шахраї користуються тим, що при реєстрації Zoom можна написати листи 10 друзям об'ємом у 64 знаки.

Зловмисники вставляють таку фразу в дусі "Вам належить компенсація у зв'язку з COVID-19" і вказують посилання на шахрайський сайт.

Фахівці рекомендують, аби уникнути неприємних інцидентів, не контактувати з невідомими користувачам і не переходити за сумнівними посиланнями.

Повідомляється, що з початку 2020 року було зафіксовано появу близько 15,3 тисячі доменів, що містять назву Zoom - сплеск реєстрації припав саме на період дистанційної роботи в період карантину.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...