Бережіться! Штам коронавірусу Delta зафіксовано вже у 74 країнах світу, можуть захворіти навіть вакциновані

Штам COVID-19 Delta (саме так, згідно з рішенням ВООЗ, тепер називається мутація вірусу, яка вперше була виявлена в Індії) може стати домінуючим у світі — його виявили вже у 74 країнах і він продовжує швидко поширюватися, зазначають Патріоти України.

Як пише The Guardian, спалахи підтверджені у Китаї, США, Африці, Скандинавії та країнах Тихоокеанського регіону. Цей штам вважають найбільш заразним. Зокрема, в Америці випадки варіантів Delta подвоюються приблизно кожні два тижні, а у Великобританії він є домінуючим.

Згідно з даними, що надходять з різних країн, після мутації ковід викликає більш важкі симптоми, включаючи біль у шлунку, нудоту, блювоту, втрату апетиту та слуху, а також болі у суглобах. Відзначається, що дослідження у Китаї показали, що даний штам більш стійкий до вакцин, зокрема, тих, що передбачають введення одноразової дози.

"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок? Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...