Бережіться! Стало відомо про смертельну небезпеку популярних ліків від коронавірусу

Використання окремих поширених препаратів для лікування коронавірусу може нести серйозну небезпеку. Вчені попередили, що пацієнти з COVID-19, що використовують деякі антибіотики, піддаються ризику. Про це йдеться в матеріалі журналу JAMA Network Open, який знайомить читачів з результатами дослідження вчених з Університету Іллінойсу, передають Патріоти України.

Фахівці встановили, що препарат азитроміцин, яким часто лікують коронавірус в світі, в сукупності з іншими препаратами може викликати інфаркт, йдеться в статті.

Крім того, в статті вказується на те, що прийом азитроміцину несе серйозну небезпеку: його використання разом з ліками, що впливають на електричні імпульси серця (препарати від тиску, антидепресанти, протималярійні препарати) – на 40% збільшує ризик порушення роботи серцево-судинної системи.

Ризики серйозних побічних ефектів:

  • зупинка серця;
  • непритомність;
  • прискорене серцебиття;
  • серцеві напади.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...