
Дієтолог Наталія Самойленко повідомила, що найбезпечніші солодощі - чорний шоколад та сезонні фрукти, передають Патріоти України.
Також дієтолог сказала, що за добу краще не з'їдати понад 25 грамів чорного шоколаду та понад 300 грамів фруктів.
"Сезонні фрукти та чорний шоколад краще вживати у певних кількостях, це: фрукти до 300 грамів, чорний шоколад - 20-25 грамів на добу...", – поділилася співрозмовниця.
Раніше повідомлялося, що покупні солодощі містять багато цукру, тому шкодять зубам та фігурі. Також у магазинних солодощах можуть бути шкідливі інгредієнти, зокрема, пальмова олія.
Лікар-дієтолог Олена Толоконникова говорила, що "замінниками" солодощів є натуральні продукти, в яких міститься найбільше глюкози, зокрема, кукурудза, солодкий болгарський перець та буряк.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...