
Дієтолог Наталія Самойленко повідомила, що найбезпечніші солодощі - чорний шоколад та сезонні фрукти, передають Патріоти України.
Також дієтолог сказала, що за добу краще не з'їдати понад 25 грамів чорного шоколаду та понад 300 грамів фруктів.
"Сезонні фрукти та чорний шоколад краще вживати у певних кількостях, це: фрукти до 300 грамів, чорний шоколад - 20-25 грамів на добу...", – поділилася співрозмовниця.
Раніше повідомлялося, що покупні солодощі містять багато цукру, тому шкодять зубам та фігурі. Також у магазинних солодощах можуть бути шкідливі інгредієнти, зокрема, пальмова олія.
Лікар-дієтолог Олена Толоконникова говорила, що "замінниками" солодощів є натуральні продукти, в яких міститься найбільше глюкози, зокрема, кукурудза, солодкий болгарський перець та буряк.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...