Бережіться, це зовсім не випічка! Дієтолог назвала найбезпечніші солодощі

Дієтолог Наталія Самойленко повідомила, що найбезпечніші солодощі - чорний шоколад та сезонні фрукти, передають Патріоти України.

Також дієтолог сказала, що за добу краще не з'їдати понад 25 грамів чорного шоколаду та понад 300 грамів фруктів.

"Сезонні фрукти та чорний шоколад краще вживати у певних кількостях, це: фрукти до 300 грамів, чорний шоколад - 20-25 грамів на добу...", – поділилася співрозмовниця.

Раніше повідомлялося, що покупні солодощі містять багато цукру, тому шкодять зубам та фігурі. Також у магазинних солодощах можуть бути шкідливі інгредієнти, зокрема, пальмова олія.

Лікар-дієтолог Олена Толоконникова говорила, що "замінниками" солодощів є натуральні продукти, в яких міститься найбільше глюкози, зокрема, кукурудза, солодкий болгарський перець та буряк.

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...

"Треба просто заборонити як символ СРСР!": Батьків обурила форма для українських школярів (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:59

У мережі спалахнув скандал через українську форму для школярів "як в СРСР". Про це у групі "Батьки SOS" розповіла Алла Заможська, передають Патріоти України. Так, користувачі вважають, що фартух та інший одяг для дітей, нагадує форму, яку носили за час...