
Дієтолог Наталія Самойленко повідомила, що найбезпечніші солодощі - чорний шоколад та сезонні фрукти, передають Патріоти України.
Також дієтолог сказала, що за добу краще не з'їдати понад 25 грамів чорного шоколаду та понад 300 грамів фруктів.
"Сезонні фрукти та чорний шоколад краще вживати у певних кількостях, це: фрукти до 300 грамів, чорний шоколад - 20-25 грамів на добу...", – поділилася співрозмовниця.
Раніше повідомлялося, що покупні солодощі містять багато цукру, тому шкодять зубам та фігурі. Також у магазинних солодощах можуть бути шкідливі інгредієнти, зокрема, пальмова олія.
Лікар-дієтолог Олена Толоконникова говорила, що "замінниками" солодощів є натуральні продукти, в яких міститься найбільше глюкози, зокрема, кукурудза, солодкий болгарський перець та буряк.
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...