Бережіться! Ці ознаки говорять, що у вас сильно ослаблений імунітет

Імунна система людини працює без вихідних і свят, щоб захистить організм від патогенів. Підтримати роботу імунітету можна тільки за допомогою здорового способу життя і правильного харчування. Однак стреси, малорухливий спосіб життя, алкоголь, куріння - послаблюють його і роблять організм більш вразливим перед інфекціями, передають Патріоти України.

Лікарі назвали чотири ознаки, які сигналізують про те, що імунітет ослаблений і не готовий протистояти перед різними інфекціями та вірусами.

Ви хворієте частіше та одужуєте важче. Це очевидна ознака слабкого імунітету. Організм не може протистояти бактеріям, грибкам і вірусам. Експерти стверджують, що якщо ви хворієте на застуди частіше, ніж три рази на рік, то це ознака слабкого імунітету. Також довше заживають травми та порізи. Якщо вам доводиться понад два рази на рік використовувати лікування антибіотиками та бактеріальні інфекції викликають важкі форми хвороби, то це може бути симптомом імунодефіциту.

Постійна перевтома. Якщо ви часто відчуваєте втому і не можете виспатися, то це може бути ознакою того, що імунітет постійно намагається подолати якусь хворобу. Для виконання всіх функцій організму потрібна енергія, а ослабленій імунній системі потрібно більше енергії, ніж зазвичай, щоб продовжувати боротьбу з інфекціями, а це призводить до перевтоми.

Проблеми з травленням. Як стверджують фахівці з Університету Джона Хопкінса, багато в чому імунітет залежить від стану кишківника. Корисні бактерії кишківника виділяють антитіла та інші необхідні для зміцнення імунітету речовини. Якщо є дисбактеріоз, то організм більш схильний до аутоімунних і запальних захворювань. Кишкові бактерії відіграють велику роль у травленні. Якщо у вас часто бувають запори або діарея, то це сигналізує про зниження імунітету.

Виразки в роті. Виразки в роті можуть виникнути по цілому ряду причин, наприклад, механічне пошкодження, коли ви прикусили язика або щоку. А може бути причиною й ослаблений імунітет. Стрес – ще одна з ймовірних причин появи виразок. Відомо, що тривалий стрес є однією з причин ослаблення імунітету.

Леся Нікітюк позувала на тлі квітучих сакур та дещо оголила (фото)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:22

Телеведуча закликала українців їхати до Вінниці. Українська телеведуча Леся Нікітюк покрасувалася стрункою фігурою, оголивши прес. Нові знімки вона опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

четвер, 22 квітень 2021, 23:55

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020...