Бережіться, ці симптоми повинні насторожити! Вчені назвали перші ознаки раку

Вчені назвали три важливих ознаки того, що в організмі людини починає розвиватися злоякісна пухлина. При появі таких симптомів слід негайно звернутися до лікарів і пройти медичне обстеження, передають Патріоти України.

Як пояснюють медики, існує ряд ознак, за якими рак можна розпізнати на самих ранніх стадіях. Зазвичай вони не викликають занепокоєння у пацієнтів або сигнали сприймаються як прояв інших хвороб.

Різка втрата ваги

Якщо людина постійно не сидить на дієтах, не захоплюється спортом і при цьому починає стрімко худнути, то це сигналізує про запальні процеси в організмі. Необов'язково втрата ваги пов'язана саме з онкологією, але звернення до лікарів можуть запобігти розвитку небезпечних хвороб.

Підвищена температура тіла

Якщо підвищена температура тіла не пов'язана з простудними захворюваннями та спостерігається протягом тривалого часу, то це достатній привід для того, щоб пройти обстеження у медиків. Навіть невелике підвищення може сигналізувати про запальний процес в організмі.

Виділення крові під час кашлю

За даними вчених, генетична схильність до раку виявляється у 10-15% випадків. В іншому онкологія залежить від стану здоров'я, раціону харчування і способу життя. Якщо є кашель, який не пов'язаний з простудними захворюваннями, і він супроводжується крапельками крові, то візит до лікаря необхідно зробити якомога швидше.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...