Бережіться! Ці три органи страждають від COVID найбільше - вірусолог назвав їх

Коронавірус дуже сильно впливає на легені, бо в них присутня величезна кількість рецепторів, на яких вірус розмножується. Також інфекція б'є по нирках і печінці. Про це розповів лікар-Вірусолог Євген Тімаков, пише "Комсомольска правда", зазначають Патріоти України.

Медик пояснив, що на всіх цих трьох органах знаходиться велика кількість рецепторів, що робить їх уразливими. Через хворобу порушуються багато процесів і стан мікробіоти, а це негативно впливає на імунітет. Печінка стоїть на третьому місці по ураженню при коронавірусній інфекції, підкреслив лікар.

Для того, щоб уникнути важкого перебігу хвороби - варто зробити щеплення від коронавірусу. У цій думці сходяться більшість лікарів.

Зазначимо, що в Україні за останню добу підтвердили 14 634 нових COVID--випадки. Найбільше нових заражень у Харківській, Одеській та Житомирській областях. А За весь час пандемії в Україні захворіли - 2 784 039 осіб; одужали - 2 380 374 особи; летальних випадків - 64 202.

Тимчасово прибрали музику рідного композитора: Фінляндське місто "вітає" туристів із РФ гімном України

понеділок, 15 серпень 2022, 17:43

Російські туристи, які відвідують фінське місто Іматра на сході країни, тепер щодня слухають гімн України. Про це повідомляє AFP.

"Не хочу їхати з Криму!": Зірка "Кварталу 95" Великий в образі російської туристки підірвав мережу

понеділок, 15 серпень 2022, 12:59

Комедійний актор студії "Квартал 95" Юрій Великий на тлі новин про "бавовну" в Криму записав гумористичну пародію на російську туристку, яка, плачучи, виїжджала з окупованого півострова. Ролик з її кумедними скаргами став наскільки популярним у мережі,...