Бережіться! У Києві банда крала гроші з рахунків, видаючи себе за IT-підтримку банку

У Києві банда крала гроші з банківських рахунків, представляючись IT-підтримкою банку. Вони дзвонили в банк під виглядом необхідності перевірити роботу платіжної системи. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ, передають Патріоти України.

В угрупованні було п'ять чоловік у віці від 24 до 35 років, двоє з них зараз перебувають у в'язницях. Встановлено, що зловмисники кілька разів у розмові з співробітниками банку представлялися його ж IT-підтримкою. Нібито для перевірки роботи платіжної системи вони переконували касира провести кілька "тестових" операцій. Таким чином банда перводили гроші на підконтрольні рахунки.

З допомогою цих операцій угруповання привласнило 1,4 мільйона гривень. За місцями проживання фігурантів, а також в місцях позбавлення волі проведені обшуки, під час яких було вилучено ноутбук, мобільні телефони, банківські та сім-картки. Відкрито кримінальне провадження за ч.4 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує позбавлення волі на 7-12 років з конфіскацією майна.

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...