
У Києві банда крала гроші з банківських рахунків, представляючись IT-підтримкою банку. Вони дзвонили в банк під виглядом необхідності перевірити роботу платіжної системи. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ, передають Патріоти України.
В угрупованні було п'ять чоловік у віці від 24 до 35 років, двоє з них зараз перебувають у в'язницях. Встановлено, що зловмисники кілька разів у розмові з співробітниками банку представлялися його ж IT-підтримкою. Нібито для перевірки роботи платіжної системи вони переконували касира провести кілька "тестових" операцій. Таким чином банда перводили гроші на підконтрольні рахунки.
З допомогою цих операцій угруповання привласнило 1,4 мільйона гривень. За місцями проживання фігурантів, а також в місцях позбавлення волі проведені обшуки, під час яких було вилучено ноутбук, мобільні телефони, банківські та сім-картки. Відкрито кримінальне провадження за ч.4 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує позбавлення волі на 7-12 років з конфіскацією майна.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...