Бережіться! У Києві банда крала гроші з рахунків, видаючи себе за IT-підтримку банку

У Києві банда крала гроші з банківських рахунків, представляючись IT-підтримкою банку. Вони дзвонили в банк під виглядом необхідності перевірити роботу платіжної системи. Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ, передають Патріоти України.

В угрупованні було п'ять чоловік у віці від 24 до 35 років, двоє з них зараз перебувають у в'язницях. Встановлено, що зловмисники кілька разів у розмові з співробітниками банку представлялися його ж IT-підтримкою. Нібито для перевірки роботи платіжної системи вони переконували касира провести кілька "тестових" операцій. Таким чином банда перводили гроші на підконтрольні рахунки.

З допомогою цих операцій угруповання привласнило 1,4 мільйона гривень. За місцями проживання фігурантів, а також в місцях позбавлення волі проведені обшуки, під час яких було вилучено ноутбук, мобільні телефони, банківські та сім-картки. Відкрито кримінальне провадження за ч.4 статті 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує позбавлення волі на 7-12 років з конфіскацією майна.

"Мені подобається": 101-річна австралійка розкрила головний секрет довголіття

понеділок, 22 червень 2026, 21:00

Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...