Бережіться! У Києві з'явилося небезпечне морозиво, у складі є отрута

У київських супермаркетах з'явилося небезпечне морозиво з вмістом отруйної речовини. Це продукт компанії Масгомех SRL, Campia-Turzii, в якому міститься заборонена речовина етиленоксид. Як повідомили в Держспоживслужбі, небезпечне морозиво з'явилося в супермаркетах Metro Cash & Carry, передають Патріоти України.

Відповідно до закону, всю партію цього продукту повинні негайно вилучити з продажу і повідомити про це в перевірчі органи.

Що це за морозиво

Цей продукт виробляють в Румунії та до складу входить етиленоксид – отрута, яка негативно діє на теплокровних тварин і людини. Він має наркотичну, канцерогенну дію. Така добавка була виявлена в деяких видах морозива Mars.

Варто відзначити, що на упаковуванні виробником вказана Франція, проте завозять його саме з Румунії. У складі цього продукту також був виявлений стабілізатор, який також дуже шкідливий для здоров'я.

У Києві з'явилося небезпечне морозиво: у складі є отрута

Таке морозиво може бути дуже небезпечним

Що таке етиленоксид

Це хімічна речовина, яка використовується в медицині для дезінфекції інструментів. Для внутрішнього використання воно дуже небезпечно і може викликати сильне отруєння. Прояви такого отруєння: сильний головний біль, задишка, нудота і блювота.

З архіву ПУ. От такі сусіди по будинку. "Я тобі зараз вріжу!": Яніна Соколова розповіла про інцидент з Олександром Усиком

п’ятниця, 3 грудень 2021, 18:00

Журналістка Яніна Соколова у жовтні 2019 року розповіла курйозний інцидент з її сином і українським боксером-чемпіоном Олександром Усиком. В інтерв'ю своєму колезі Сергію Іванову, опублікованому на YouTube-каналі "Ісландія", Соколова повідомила, що жив...

Жодна машина не пропустила "швидку": У Слов'янську лікарі не змогли врятувати 3-річну дитину

п’ятниця, 3 грудень 2021, 17:28

У Слов'янську Донецької області в результаті пожежі в приватному будинку загинула 3-річний дитина. Медики розповіли, що хлопчика можна б врятувати, передають Патріоти України. Трагічний інцидент стався 1 грудня, а першу допомогу дитині надали співробіт...