Бережіться! В Україні фальсифікують дитячу ковбасу, в продукт додають заборонені компоненти

Українці купують для своїх дітей ковбасні вироби вищого сорту, які призначені для дитячого харчування. Однак насправді якість продукту абсолютно не відповідає заявленому на упаковці. Під виглядом дитячої ковбаси українським споживачам продають фальсифікат, передають Патріоти України.

Згідно з вимогами українського ГОСТу, дитячі сорти ковбаси повинні бути виготовлені з якісної яловичини і свинини. Додавання в дитячі ковбасні вироби сої, картопляного крохмалю, м'яса механічної обвалки неприйнятно. Але на ділі все інакше.

Майже всі виробники додають в ковбасу для дітей сою, яка є потужним харчовим алергеном. Також в дитячій ковбасі в більшості випадків міститься крохмаль, що неприпустимо для виробів вищого сорту.

Щоб з'ясувати, чи підходить ковбаса для раціону дітей, необхідно проводити лабораторні аналізи. На смак і колір визначити наявність сої, крохмалю, консервантів і небезпечних добавок звичайна людина не зможе. Фахівці стверджують, що навіть дуже висока вартість продукту і маркування "Вищий сорт" не є гарантією якості дитячої ковбаси.

Найбільше у Польщі, Німеччині та Чехії: Скільки в Європі зараз зареєстрованих біженців з України

неділя, 2 жовтень 2022, 14:52

Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в Європі досягла майже 4,2 мільйона. Про це повідомило управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на своєму сайті, передають Патріоти України. Зазначається, що, станом н...

"Вони чекали мене разом із усією країною": Звільнена з полону "Пташка" зустрілася з друзями (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 14:40

Парамедик із "Азовсталі" Катерина Поліщук ("Пташка") вперше після звільнення з російського полону зустрілася з друзями. Емоційним відео вона поділилася з усією країною. Так, дівчина опублікувала ролик у своєму TikTok. У ньому вона розповіла дружби зі с...