Бережіться! В Україні з'явилася нова схема обману покупців автомобілів

В Україні під час війни з російськими окупантами активізувалися шахраї. Вони постійно вигадують нові афери, щоб "розвести" довірливих українців. Сьогодні ми розповімо про те, як іноді в нашій країні дурять покупців автомобілів, передають Патріоти України.

Умовно цю аферу можна назвати "Прокладка" або "Трикутник". З цих назв вже можна приблизно здогадатися про те, про яку шахрайську схему йдеться.

Суть цієї афери полягає в тому, що зловмисник знаходить у Мережі (найчастіше на популярних автомобільних сайтах) оголошення про продаж автомобіля, після чого просто копіює його та розміщує на інших сайтах. При цьому шахрай вказує ціну, яка нижча за ринкову, чим приваблює потенційних покупців. Перший довірливий покупець і стає жертвою шахраїв.

Шахрай каже покупцеві, що він власник автомобіля та хоче його продати швидше з тієї чи іншої причини. Водночас зловмисник з'язується зі справжнім продавцем автомобіля та видає себе за покупця.

Справжній покупець висловлює бажання подивитися на автомобіль. Шахрай погоджується, але каже, що покаже машину його приятель, а гроші можна переказати на банківську картку. Покупців зазвичай це не відлякує, і вони охоче погоджуються на такі умови.

При цьому шахрай заявляє справжньому продавцю, що він готовий подивитися автомобіль та укласти договір купівлі-продажу. Оплату він нібито зробить на банківську картку. Під слушним приводом зловмисник каже, що подивиться машину і укладе договір купівлі-продажу його представник.

Далі реальний покупець дивиться автомобіль і переказує гроші на карту шахрая, вважаючи, що він і є продавцем. Після цього шахрай видаляє оголошення та перестає виходити на зв'язок.

За такої афери постраждалий – покупець автомобіля. Але поліція може мати питання і до реального продавця.

Як убезпечити себе від такої шахрайської схеми? Це досить просто. Потрібно бути уважним і платити гроші лише власнику автомобіля, чиї дані вказані у паспорті транспортного засобу. Тільки у нього потрібно дізнаватися номер банківської картки для оплати. Шахраї в цьому випадку, як то кажуть, залишаються "з носом"

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...