Бережіться! В Україну завезли небезпечні горішки, які можуть викликати онкологію

В Україну імпортували горіхи, в яких міститься небезпечна речовина, здатна сприяти розвитку онкологічних захворювань. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області, зазначають Патріоти України.

Так, до відомства надійшло інформаційне повідомлення Системи швидкого реагування харчових продуктів та кормів (RASFF) від 23 грудня 2021 року № 2021.7114 стосовно виявлення афлатоксинів в смажених фісташках у шкарлупі, що експортувалися з Туреччини.

Виробник горіхів: Alagozler Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Turz. Ltd. Sti; експортер: Malatya Pazari Kuruyemiscilik Sanayi ve Ticaret A.S.) через Болгарію до України. Отримувач: ТОВ "ОКЕАН КОМПАНІ ТРЕЙД", що на вулиці Миру, 3, м. Київ. У відомстві закликали негайно вилучити товари з обігу та письмового проінформувати компетентні органи про виявлену невідповідності у строк не більше двох робочих днів.

Що таке афлатоксини

Афлатоксини - клас природних мікотоксинів, які виробляють багато видів грибків роду Aspergillus. Вони є канцерогенними речовинами. Афлатоксин - сильний токсин печінки, який викликає рак.

Лікарі боролися за життя 10 годин: Що відомо про стан розстріляного росіянами співробітника ЗАЕС

вівторок, 24 травень 2022, 21:36

Співробітник Запорізької атомної електростанції Сергій Швець, якого 23 травня у квартирі розстріляли російські військові, перебуває у вкрай важкому стані. У нього діагностовано множинні проникливі поранення. Про це повідомив законно обраний міський гол...

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...