Бережіться! В улюблених солодощах українців виявили "отруту" - постраждати можуть діти

Одна з найпопулярніших і улюблених солодощів українців виявилася небезпечною. Як з'ясували журналісти, багато виробників не вказують реальний склад зефіру на етикетці. Як повідомляє ТСН, більшість виробників не вказують на зефірі відсоток яблучного пюре, який є основою цього продукту, зазначають Патріоти України.

У складі зефіру, у одного бренду, знайшли небезпечну добавку - бензоат натрію. Це неприпустимо, адже це сильний токсин і він вбиває мікрофлору кишечника, майже як отрута для організму.

А в глазурований зефір виробники не соромляться додавати замінник цукру і шоколаду, а так бути не повинно, адже ці складові набагато дешевше звичних.

І найголовнішою проблемою в зефірі виявилася величезна частина цукру, замість фруктового пюре та лимонна кислота. Як з'ясувалося, у вітчизняному зефірі майже немає корисних продуктів, один цукор і шкідливі добавки.

Український призер "Ігор нескорених" із Маріуполя разом із дружиною-слідчою продалися окупантам (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 14:00

Золотий призер всесвітньо відомих змагань "Ігор нескорених" Олександр Бєлобоков під час евакуації з Маріуполя втік до окупантів і вже "гастролює" Росією. Його дружина – слідчий поліції – і зовсім влаштувалася прислужувати в "прокуратуру ДНР". Подружжя,...

"У центрі Києва маму вдарив по голові націоналіст": Гордон показав відео з Лолітою, де вона ображає українців

вівторок, 16 серпень 2022, 12:53

Український журналіст Дмитро Гордон показав відео з російською співачкою родом з Мукачева Лолітою, яка називає українців "бандерівцями". На відео Лоліта розповідає про те, що Росія їй дала те, чого не змогла дати Україна, передають Патріоти України. "С...