Бережіться! В улюблених солодощах українців виявили "отруту" - постраждати можуть діти

Одна з найпопулярніших і улюблених солодощів українців виявилася небезпечною. Як з'ясували журналісти, багато виробників не вказують реальний склад зефіру на етикетці. Як повідомляє ТСН, більшість виробників не вказують на зефірі відсоток яблучного пюре, який є основою цього продукту, зазначають Патріоти України.

У складі зефіру, у одного бренду, знайшли небезпечну добавку - бензоат натрію. Це неприпустимо, адже це сильний токсин і він вбиває мікрофлору кишечника, майже як отрута для організму.

А в глазурований зефір виробники не соромляться додавати замінник цукру і шоколаду, а так бути не повинно, адже ці складові набагато дешевше звичних.

І найголовнішою проблемою в зефірі виявилася величезна частина цукру, замість фруктового пюре та лимонна кислота. Як з'ясувалося, у вітчизняному зефірі майже немає корисних продуктів, один цукор і шкідливі добавки.

"Прокинься, мамо, я голодний!": Як кіт кумедно розбудив господиню за допомогою "ранкового душу" (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:32

Кіт вирішив по особливому розбудити господиню. Відповідне відео методу чотирилапого – дівчина опублікувала у соціальних мережах, передають Патріоти України. Згідно з роликом, чотирилапий зовсім не хотів спати, а активно поводився на поличці поруч з ліж...

З архіву ПУ. Дика природа: Тигр напав на ведмедя, та ... дуже швидко зрозумів свою помилку (відео)

субота, 4 грудень 2021, 0:10

Національний парк Рантхамбор - це один із самих великих заповідників Індії. Його площа становить майже 400 км, і знаходиться він недалеко від великого міста Джайпуру. Рантхамбор був заснований в 1950-х рр. і став одним із заповідників країни в проекті ...