Бережіться! Вчені заявили про схожість коронавірусу з раком

Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско заявили, що в структурі коронавірусу і ракової пухлини є схожість, передають Патріоти України.

За словами дослідників, для лікування коронавірусу, ймовірно, можна буде застосовувати ліки, які раніше розроблялися для лікування раку.

Директор Інституту кількісних біологічних наук у Каліфорнійському університеті Нева Кроган зазначив, що COVID-19 призводить до того, що в заражених клітинах зростають нерівні опуклі гілки - вкрай незвичайна структура, яка дозволяє вірусу атакувати відразу декілька клітин.

"Довгі нитки пробивають отвори в інших клітинах, і вірус проходить через відростки від клітини до клітини... Абсолютно логічно, що протипухлинні препарати і противірусний ефект частково збігаються", - сказав він.

Учений додав, що гіпотеза дослідників полягає в тому, що подібний спосіб поширення вірусу в організмі значно підвищує рівень зараження. Розгалуження, яке використовує коронавірус, характерне для розвитку ракової пухлини.

Харків'янка, яка вбила дитину й себе: Поліція назвала причину трагедії (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:44

Перед тим, як зважитися на страшний крок, жінка залишила записку. Правоохоронці розслідують страшну трагедію, що сталася 13 липня у Харкові. У приватному будинку виявили мертвими жінку і її 10-річного сина. У матері були порізані вени, у хлопчика – озн...

Гралися з не меншим захопленням, ніж малюки: Стадо овець залізло на дитячий майданчик (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:30

Як видно на кадрах, вівці спокійно гуляють майданчиком. Кілька тварин забралися на карусель і біжать, розкручуючи її. Незрозуміло, їм дійсно подобається кататися, або тварини не можуть зупинити карусель, щоб зійти з неї, так як продовжують бігти, але в...