Бережіться! Вчені з'ясували ще один наслідок коронавірусу, який провокує смертельну хворобу

Коронавірус провокує розвиток смертельної хвороби у літніх людей. Йдеться про хворобу Альцгеймера, так як інфекція впливає на діяльність головного мозку. Про це повідомляє medicalxpress, передають Патріоти України.

В одному з досліджень аргентинські вчені вивчали зміни в пам'яті і мисленні літніх людей, що перенесли коронавірус. З'ясувалося, що через шість місяців після хвороби у них спостерігається велика кількість деменційних змін. Причому незалежно від тяжкості хвороби. Ще в одному дослідженні, проведеному в США, вивчали дані літніх жителів Нью-Йорка, у яких на ранній стадії були неврологічні симптоми коронавірусу.

У крові цих пацієнтів були виявлені білки, пов'язані з деменцією. Протягом 3-6 місяців після хвороби у 20% пацієнтів з'явилися проблеми з короткочасною пам'яттю, а у 34% були і серйозні порушення, зокрема, труднощі з довготривалою пам'яттю і з підбором слів. Після того, як були оприлюднені результати цих досліджень, віце-президент американської "організації Альцгеймера" Хізер Снайдер закликала людей похилого віку вакцинуватися від коронавірусу.

Які функції мозку найбільше страждають від коронавірусу:

  • здатність до абстрактних логічних міркувань,
  • здатність до планування,
  • концентрація уваги.

"В Хмельницькому скоро теж так буде": Леся Нікітюк поїхала до Монако (фото)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:43

Українська телеведуча Леся Нікітюк поїхала з України до Монако та показала, як проводить час за кордоном. Вона опублікувала в Instagram-сторіс фото та відео, зроблені в елітному готелі Monte-Carlo Bay Hotel & Ian Abragan Resort, передають Патріоти Укра...

Тиса проти ухилянтів: На кордоні з Румунією виявили тіло уже 11-го потопельника

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:29

Українські прикордонники відділу прикордонної служби "Тячів" Мукачівського загону отримали від своїх румунських колег інформацію про виявлення тіла чоловіка з ознаками тривалого перебування під водою. Про це повідомили у Держприкордонслужбі, передають ...