Бережіться! Водіям в Україні нагадали про неприємний штраф - покарати можуть кожного

Українським водіям нагадують про штраф за розмову телефоном під час поїздки. Про це пише ТСН, передають Патріоти України.

Якщо помітять водія, який говорить телефоном, але це не призвело ні до яких наслідків, то штраф за таке порушення становить 425 гривень. Його випише інспектор поліції прямо на місці.

Якщо ж через розмови водія телефоном, іншим водіям довелося змінити швидкість руху, напрямок руху або вжити інших заходів, то за таке порушення - штраф 680 гривень з позбавленням права керування на строк від шести місяців до одного року. В цьому випадку інспектор складає протокол, який передається до суду.

Вказується, що разом зі складанням протоколу інспектор тимчасово вилучає посвідчення водія до вирішення справи в суді.

Таким чином, за розмову телефоном за кермом інспектор може накласти штраф або вилучити водійське посвідчення і передати справу на розгляд суду.

Разом з тим, наявність факту порушення не звільняє інспектора від обов'язку провести розгляд справи, як це передбачено законом або скласти протокол за передбаченою процедурою. Якщо ж ця процедура не дотримана, то штраф є незаконним.

Резкий рост заболеваемости коронавирусом произойдет с середины октября потому, что мы сквозняка боимся больше, чем самого вируса – Комаровский

вівторок, 29 вересень 2020, 17:57

Может ли произойти резкий рост заболевания коронавирусом из-за полного игнорирования мер предосторожности в школах? Я не сомневаюсь в том, что резкий рост заболеваемости коронавирусом произойдет, скорее всего, с середины октября. Но не потому, что имее...

Хіти тижня. Витрати палива мінімальні: Названо найекономічніші сімейні авто, які не "жеруть" бензин і не підводять

вівторок, 29 вересень 2020, 17:30

Кількість споживаного палива є одним з найважливіших показників при виборі авто. Названо найекономічніші сімейні хетчбеки, передають Патріоти України. Vauxhall Astra 1.6 CDTi 110 Ecoflex. Ця версія Vauxhall Astra - найефективніший сімейний автомобіль. ...