Бережіться! Виявлено шкідливу програму "Термінатор", яка здатна відключити будь-який антивірус

Виявлено шкідливу програму "Термінатор", яка здатна відключити будь-який антивірус

Фахівці з безпеки виявили у мережі нову небезпечну шкідливу програму. Як повідомляє портал Bleeping Computer, фахівці знайшли згадку про нову програму на російськомовних форумах. За словами її творця - ентузіаста під ніком Spyboy, розроблений ним софт здатний обійти будь-який захист комп'ютера на Windows. Автор назвав своє вірусне програмне забезпечення "Термінатором", передають Патріоти України.

За словами Spyboy, «Термінатор» здатний обійти 24 різні антивірусні рішення. Програміст продає свій софт за ціною від 300 доларів. Просунута версія програми, здатна обійти практично всі відомі способи захисту ПК, оцінена ним в 3000 доларів.

Щоб використовувати "Термінатора", хакеру необхідно отримати адміністративні привілеї в цільових системах Windows, а також обманним способом змусити жертву виконати певну команду в "Терміналі". Після встановлення програма розміщується у системному каталозі System32, де у фоновому режимі відключає антивірусні програми.

За словами фахівців, встановлення шкідливого програмного забезпечення здійснюється за допомогою методу Bring Your Own Vulnerable Driver (BYOVD), який передбачає використання хакерського софту під виглядом драйверів для комп'ютера. У зв'язку з цим експерти рекомендували користувачам завантажувати драйвера для свого ПК із перевірених джерел.

Власниця салону краси в Макарові, що постраждав від окупації, вимагала стерти патріотичні малюнки на асфальті. Тепер має відповідні написи на вітрині свого закладу (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 1:45

У Макарові Київської області стався конфлікт між переселенкою та власницею салону краси. Нібито остання ображала жінку та її чоловіка-військового за те, що їхні діти намалювали крейдою біля її салону прапор України. . За словами вимушеної переселенки ...

Платіжки за транспортування газу українцям перерахують за тиждень: Скільки доведеться платити з жовтня

неділя, 24 вересень 2023, 21:30

В Україні з 1 жовтня змінять правила розрахунку мінімальної витрати на транспортування газу. За новими правилами газові компанії зменшать суми для частини українців, передають Патріоти України. Як пише видання ГазПравда, Нацкомісія з питань енергетики...