Дієтолог назвала продукти, які можуть завдати шкоди чоловічому здоров'ю. При цьому деякі з них вважаються досить безневинними і такими, які ми їмо і п'ємо кожен день. А ось чоловікам від них краще або утримуватися, або обмежувати споживання, передають Патріоти України.
Наталія Самойленко, український дієтолог, розповіла в Instagram, як правильно піклуватися про чоловіче здоров'я. "У жіночого і чоловічого організму є свої особливості, а це означає, що продукти, які особливо корисні тим, "хто з Марса", небажані для тих, "хто з Венери", - пише дієтолог. Фахівець радить чоловікам утриматися від вживання такої їжі:
Сюди можна віднести тофу, соєве молоко, соєві боби, а також деякі бобові, наприклад, горох. У харчуванні їх варто виключити через вміст фітоестрогенів, які знижують вплив чоловічих статевих гормонів.
Знову-таки через вміст фітоестрогенів. Крім того, що у пива високий інсуліновий індекс, вживання його у великих кількостях пригнічує вироблення тестостерону. Зовні гормональну перебудову можна виявити появою жирку в "жіночих місцях": області живота, стегон, області грудей.
Інсулін є антагоністом тестостерону і блокує його активність. Якщо вас потягнуло на солоденьке, краще віддати перевагу природному аналогу - фруктам, ягодам, меду або ж 70%-ному чорного шоколаду. Але і їх можна вживати лише в помірних кількостях до 15:00.
До складу корму цих тварин можуть входити аналоги жіночих статевих гормонів. Робиться це, щоб прискорити процес набору жирової маси тіла. І хоч ці естрогени виробляються в чоловічому організмі теж, з їжею їм ці добавки отримувати ні до чого.
Особливо в натуральному тваринному молоці містяться гормони, які працюють так само, як і естроген. Замінити тваринне молоко можна рослинним, але тільки не соєвим.
Головний тренер "Челсі" Енцо Мареска поділився думкою з приводу гри Михайла Мудрика. Фахівець вважає, що представнику України потрібно поліпшити гру в захисті, передають Патріоти України. «Мудрик не грає з перших хвилин, але він отримує ігровий час. В ...
Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...