Бережіться! Жінка втратила зір через лікувальний крем

Жінка у Новій Зеландії втратила зір після застосування лікувального крему від екземи. Засіб на основі стероїдів не тільки не допоміг Аніті Вонг, але і буквально скалічив, позбавивши зору на одне око, передають Патріоти України.

Постраждала звернулася до фахівців, коли захворювання повернулося і було в рази гірше після вагітності. Один із них прописав жінці крем на основі деяких тропічних стероїдів.

"Тут раптом все швидко заспокоїлося, і у мене нарешті була хороша шкіра десь півроку! Через вісім місяців мені поставили діагноз "катаракта обох очей". Я була дуже засмучена, розсерджена і просто шокована, що стероїди викликали це, і я правда дійшла до того, що мені знадобилася операція на очах", – розповіла Вонг.

Після операції зір лівого ока вдалося врятувати, а пошкодження правого були занадто сильні. З тих пір пацієнтка відмовилася від лікування екземи, перший час шкіра тріскалася і була покрита ранами, що не гоїлися. Пізніше через біль і сльози жінці вдалося позбутися від її залежності від препаратів і побороти захворювання.

З архіву ПУ. "Ти що, якась є*анута чи що?": Знайомство вульгарної дівчини з чорношкірим хлопцем у Франківську. Щось пішло не так (відео)

субота, 8 серпень 2020, 19:30

Не дуже вихована панянка спробувала звернутися до чорношкірого перехожого англійською, нахвалюючи свої принади - тітьки та дупу. Дівчина-стрімер, що толком не володіє ні англійською, ні українською вирішила позалицятись до чорношкірого хлопця, розрахов...

Як сьогодні живе Швеція, яка не вводила жорсткий карантин через коронавірус: Житель Стокгольма розповів про обмеження

субота, 8 серпень 2020, 18:19

Люди уникають походів у ресторани, уникають поїздок в інші міста або за кордон, хоча це зараз вже дозволено. Житель Стокгольма Олександр Мазуркін в інтерв'ю розповів про те, як живе Швеція без жорстких карантинних обмежень, як шведи справляються з паді...