Бережіться! Знайдено генетичний зв'язок між коронавірусом та Альцгеймером

Люди з генетичною схильністю до хвороби Альцгеймера мають удвічі більше шансів заразитися коронавірусом. Про це говорять вчені в Англії. Дані були отримані в результаті дослідження понад 600 пацієнтів із діагнозом COVID-19 з 16 березня до 26 квітня цього року, передають Патріоти України.

Дослідження показали, що люди з двома копіями версії гена APOE, названої APOE4, в 14 разів частіше хворіють на хворобу Альцгеймера, ніж ті, хто має дві копії версії гена APOE3. Ці пацієнти також мали більш ніж удвічі вищі шанси отримати позитивний результат на коронавірус, ніж люди з двома копіями APOE3.

Вчені зазначили, що з 622 осіб з позитивним результатом на коронавірус у 37 було дві копії APOE4. Це свідчить про те, що приблизно 410 із кожних 100 тисяч осіб із двома копіями цієї версії гена дали б позитивний результат. Це можна порівняти з 179 з кожних 100 тисяч людей з двома копіями APOE3 з позитивним результатом на вірус.

Магія цифр - 25-5-5-10: Крайня перемога "Динамо" над "Шахтарем" виявилася ювілейною

неділя, 18 квітень 2021, 21:27

25 разів "біло-сині" здобували перемоги в рамках чемпіонатів України, п’ять разів перемагали суперника в розіграшах Кубку країни й стільки ж – у Суперкубку, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт "Динамо". Найперша перемога над "г...

"Коваль перемоги" над "Ювентусом" українець Малиновський прокоментував сьогоднішню гру

неділя, 18 квітень 2021, 21:22

"Я задоволений результатом і голом. Було важливо взяти три очки. У нас залишилося сім фіналів. Ми повинні боротися за максимальну кількість очок в кожному з матчів. У "Ювентуса" сильні нападники, але ми дуже добре зіграли в захисті. Перемога над "Ювент...