Беріться за весла: Російські кораблі втратили можливість дозаправки в Середземному морі

Ще одного удару санкцій зазнала торгівля нафтою Російської Федерації. Продавці морського палива припинили обслуговувати судна під російським прапором у великих європейських центрах, включаючи Іспанію та Мальту. Неможливість провести дозаправку ускладнює логістику під час перевезення вантажів. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.

Як зазначає видання, через втрату доступу до пунктів заправки в Середземному морі виникають логістичні проблеми для російських нафтових танкерів, які прямують з балтійських портів до Азії. Водночас така ситуація створює загрозу, що судна із легкозаймистими вантажами будуть дрейфувати у морі.

Кораблі під російським прапором не можуть дозаправитися на Мальті та в Іспанії – в основних пунктах у Середземному морі. "Кільком танкерам довелося здійснити довший шлях, щоб бункерувати в інших країнах після того, як європейські порти відмовилися надати паливо", - повідомляє агентство з посиланням на власне джерело.

Урядовий чиновник Мальти заявив, що країна не дозволяє судам під російським прапором заходити до своїх портів. Проблеми виникають також у зв’язку з необхідністю платити доларами та відсутність можливості провести оплату через банківські обмеження.

Знову провал: Вихід росіян у відкритий космос довелося перервати через несправний скафандр

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:30

Російські космонавти Олег Артем'єв і Денис Матвєєв, які вийшли у відкритий космос для налаштування роботизованої руки ERA, змушені були повернутися на МКС достроково. Виною тому стало раптове відключення живлення скафандра Артем'єва, передають Патріот...

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...