
Колишній голкіпер "Шахтаря" та "Маріуполя" Рустам Худжамов зізнався, що пережив кілька вкрай неприємних ситуацій на початку війни на Донбасі в 2014 році. Ексфутболіст тоді жив у Донецьку і тренувався в Маріуполі. В інтерв'ю на YouTube-каналі SportArena українець розповів про зустріч із працівниками "Беркута", які тоді тільки повернулися з київського Майдану, передають Патріоти України.
Також він згадав про те, як ставав свідком пострілів і бачив винищувач. "Була ситуація, коли нас зупинили беркутівці, які повернулися після Майдану. Я сказав: "Слава Україні!", і вони повністю розібрали мою машину. Вони витягли все. Я запізнився на тренування. Я ще не розумів, яким вони дивом не почали деталі відривати. Інша ситуація трапилася, коли я вперше побачив людей зі зброєю і в балаклавах, і коли український винищувач пролетів на висоті в 100 метрів над будинком. Третій раз був, коли в центрі Маріуполя вибухнули автомобілі, почали з калашів стріляти. Ми тоді на тренуванні були. Коли вона закінчилася, ми сіли в машину та поїхали звідти об'їзними шляхами", – поділився спогадами Худжамов.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...