Беруть і без досвіду: Скільки платять пропаг**донам на росТБ

У мережі опублікували зарплати російських пропагандистів. Молодший редактор ток-шоу на ТБ отримує 50-60 тисяч рублів, а старший редактор - 80-100 тисяч рублів, передають Патріоти України.

Куди більше платять шеф-редактору реаліті-шоу (150-250 тисяч руб.). Ведучім денних політичних шоу платять до 2 млн на місяць, але і це не точні цифри.

"При всій їх навантаженні і впізнаваності від сили 600-800 тисяч руб ... У його колег рангом нижче і того менше. Грошей на телебаченні зараз трохи", - кажуть люди, знайомі з ситуацією.

А ось відомий телеведучий Іван Ургант отримує близько 3 мільйонів доларів в рік, тобто 16 млн руб. в місяць. "Наша головна зірка - це Андрій Малахов. Зараз він веде дві програми, одна з них щоденна, плюс він сам їх продюсує. Ризикну припустити, що тепер його щомісячний дохід може становити в районі 10-15 млн руб", - зазначають ЗМІ.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...