Без мами залишилися двоє синів: На Черкащині попрощаються з бойовою медикинею, якій було лише 22

На війні з російськими окупантами загинула санітарна інструкторка медпункту Анна Богуславська зі Сміли. У понеділок, 12 лютого, захисницю проведуть в останній путь. Без мами залишилися двоє синів. Про це повідомили у пресслужбі Смілянської міськради, передають Патріоти України.

Анні Богуславській було всього 22 роки. "Вона була солдатом, санітарною інструкторкою медичного пункту штурмового батальйону. 1 лютого померла в лікарні", – зазначили у пресслужбі.

Траурна церемонія прощання відбудеться 12 лютого. Захисницю в рідній громаді зустрінуть "живим коридором". У неї залишилися двоє синів. Поховають Анну Богуславську на кладовищі у селі Плоске.

"Важко знайти слова втіхи для рідних, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Висловлюємо щирі співчуття матері і двом синочкам Анни Богуславської та сумуємо разом з родиною, низько схиляємо голови у скорботі... Нехай душа молодої дівчини, яка стала на захист рідної землі, знайде вічний спокій…" – зазначили в Смілянській міськраді.

Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...