Без "Сертифікату захисника" не отримаєш меддопомогу? У "Дії" можуть запровадити новий документ

У новому законопроєкті про зміни до мобілізації в Україні, над яким зараз працюють депутати, може бути передбачене запровадження "Сертифікату захисника" - фактично аналога військового квитка. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають Патріоти України.

В матеріалі видання йдеться, що серед можливих новацій у законопроєкті щодо змін до мобілізації – запровадження "Сертифікату захисника" в мобільному застосунку "Дія", який буде фактично аналогом військового квитка.

За інформацією журналістів, військовозобов’язаний повинен буде що 60 днів оновлювати актуальні дані про себе в цьому застосунку.

"Демонструвати цей "сертифікат" громадянин має в разі реєстрації прав власності на нерухоме й рухоме майно, одруження /розлучення, для отримання вищої освіти чи медичних послуг, а також для перетину держкордону", – зазначено в матеріалі.

Що відомо про законопроєкт про зміни до мобілізації

Напередодні нардеп Федір Веніславський повідомив, що Верховна Рада готує законопроєкт про зміни щодо проведення мобілізації в Україні. Документ передбачає нові норми вручення повісток, норми щодо відстрочки від служби та щодо прав військовозобов’язаних. Зокрема, в документі хочуть прописати норму про вручення повістки через електронну пошту та рекомендованим листом.

Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...