Без шкоди для здоров'я: Медики розповіли, скільки можна їсти картоплі фрі

Безпечна порція картоплі фрі - 6 соломинок. Її назвав американський професор з Університету Гарварда Ерік Римм, повідомляють Патріоти України.

Науковець провів експеримент і виявив вплив фрі на організм. Виявилося, що вживання порції картоплі з 40 скибочок збільшує ризик розвитку серцевих хвороб.

У піддослідних, які тричі на тиждень їли картоплю фрі, збільшувався ризик ожиріння, серцево-судинних захворювання і діабет.

Якщо займатися спортом, правильно харчуватися і дотримуватися режиму сну, вживання не більше 6 соломинок картоплі фрі буде безпечним.

З архіву ПУ. Непочута пісенна "совість Росії": Юрій Шевчук відзначає день народження. Що говорив про Україну лідер ДДТ

неділя, 16 травень 2021, 10:00

"Кожен раз, коли буваю в Києві, я ним зачарований. Я пам'ятаю, як в юності співав в переходах, потім на Майдані Незалежності. Пам'ятаю перший рок-фестиваль, тоді Київ був ще радянським містом, і туди приїхав "десант" пітерського рок- клубу - "Аліса", "...

Наприкінці травня в Україну можуть прийти заморозки й похолодання: Синоптики попередили про неприємні сюрпризи

неділя, 16 травень 2021, 9:58

Погода в Україні в кінці травня та на початку червня буде прохолодною, аж до заморозків. Разом з тим, теплі дні також будуть. Про це розповіла завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічн...