Без водійських прав і не тільки: Що не зможуть робити чоловіки без військового квитка

Держава вимагає від військовозобов'язаних чоловіків оновлення даних не тільки для того, щоб військкомати мали свіжу інформацію про них, передають Патріоти України.

Справа в тому, що в подальшому чоловіки не зможуть отримати більшість держпослуг без військово-облікового документу — тобто, для походу в держустанову буде потрібен військовий квиток. Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська, пише ТСН. UA.

Йдеться насамперед про послуги, необхідні для «особистого комфорту». «Це нормальний, правильний, природний процес. Процес продовжується. Я не можу сказати, що ми повсюдно запровадили такі механізми. Але, на моє переконання, він з'являтиметься все частіше. Все частіше для надання послуг військовозобов'язаним держава вимагатиме військово-обліковий документ», — заявив міністр.

Зокрема, це стосується:

  • отримання паспортів та інших документів, що посвідчують особу;
  • реєстрації місця проживання;
  • оформлення права власності на нерухомість;
  • вступу до навчальних закладів;
  • працевлаштування;
  • отримання водійського посвідчення та ін.

Однак для певних послуг таку вимогу не будуть запроваджувати. Це послуги, що стосуються членів сім’ї військовозобов’язаного та дітей військовозобов’язаного.

Зазначимо, що раніше українська влада «попіклувалася» про військовозобов’язаних чоловіків, що перебувають за кордоном. 23 квітня закордонні підрозділи ДП «Документ» призупинили видавання готових документів. Це пояснювали технічними причинами. Того ж дня також офіційно підтвердили інформацію про те, що консульські установи України зупиняють надання консульських послуг чоловікам мобілізаційного віку, які не оновили свої військово-облікові дані. Це пов'язано з ухваленням закону про мобілізацію, який був підписаний президентом, опублікований та набув чинності 18 травня 2024 року. Згодом у МЗС дали роз’яснення щодо порядку отримання консульських послуг для чоловіків мобілізаційного віку.

Дякувати ухилянтам: ДПСУ заборонила походи на гору Піп Іван, до озера Бребенескул і ще 20 маршрутів (мапа)

субота, 13 липень 2024, 0:12

У низці районів Івано-Франківської області заборонено рух транспорту під час комендантської години, за винятком тих, хто виїжджає за кордон, і водіїв вантажівок. Заборонено скупчення більш як двох транспортних засобів і зупинка довше 20 хвилин на узбіч...

Обмежень буде менше: "Укренерго" повідомило, як відключатиме споживачів протягом 13 липня

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:35

13 липня заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби по всій території України, передають Патріоти України. "З 06:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги"...