Без води, душу й туалету: Мережу вразили середньовічні" умови життя для бійців ЗСУ (фото)

Українські військові з 93-ї ОМБр Холодний Яр не перший рік перебувають на місці дислокації в Черкаському Дніпропетровської області без води й каналізації. Про це у Facebook повідомила волонтерка Ольга Омелянчук, розповівши про побутові "жахи", передають Патріоти України.

"Військові, як відомо, люди (здебільшого) взагалі не ніжні. Але дещо бісить, що ти (не на полігоні й не на війні) не можеш: злити воду в унітазі (уявляєте, який вигляд мають вбиральні в казармах через тиждень без води?); вмитися й почистити зуби; сходити в душ тощо", – йдеться в дописі.

Омелянчук зазначає, що, за словами експертів, для ППД (пункт постійної дислокації – Ред.) потрібна нова свердловина, а військовому містечку – заміна труб. А поки військові носять воду в частину в пластикових пляшках.

"Сьогодні, 5 листопада, бійцям повідомили, що ось-ось приїде водовозка. Її тут чекають майже тиждень і носять воду в бутлях. Коли технічну воду привезуть – військові поділяться нею з місцевими", – обурювалася волонтерка.

Журналістка Анастасія Федченко в соцмережі зазначила, що за останні тижні води в ППД не було зовсім. "А ви давно милися з ковша? А какашки в унітазі давно змивали водою з пляшки, яку принесли зі свердловини за калька кілометрів? На перебої з водою друзі-холодноярці скаржилися мені з часу прибуття на ППД, але останні два тижні їхнє життя стало справдінестерпним, тому що саме стільки часу води немає зовсім", – розповіла вона.

Водночас українським бійцям на гарячій лінії Міністерства оборони відповіли, що ситуацію залагодять, проте терміни не назвали: "Нові труби кладуть. Вода буде".

"Іронія в тому, що найбільша річка України і одна з найбільших у світі – Дніпро – зовсім поруч... Але вони носять воду з якоїсь свердловини, вони намагаються економити, але митися в ковшику у 21 столітті, коли незабаром люди полетять в космос і придумають, як лікувати рак – це дно і пи*дець. "Зараз у нас дощить, а я думаю: чому не серпень, хоч би під дощем помився", – каже мені чоловік, який воює п'ять років. Я хочу, щоб люди в армії припинили працювати в середньовічних умовах", – написала Федченко.

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...