Без вини винуватий: "Кортеж Зеленського" розлютив киян, але їхав не президент (фото)

Зазначений інцидент стався минулої неділі: водії стояли в пробці, обурювалися перекритою дорогою і кинулися звинувачувати президента Зеленського.

Водіїв обурив не кортеж Зеленського. Фото: соцмережі.

У соціальних мережах вибухнув гучний скандал: українці кинулися звинувачувати українського президента Володимира Зеленського в тому, що заради його кортежу було перекрито дорогу в Києві. Однак раптово з'ясувалося, що проспект Бажана в столиці перекривали не для проїзду кортежу Зеленського, а глави Сейму Литовської Республіки Віктораса Пранцкетіса, передають Патріоти України.

Зазначений інцидент стався минулої неділі: водії стояли в пробці, обурювалися перекритою дорогою і кинулися звинувачувати Зеленського. Але в прес-службі Управління держохорони заявили про те, що винуватцем пробки став кортеж глави Сейму Литовської Республіки. При цьому користувачі соціальних мереж були введені в оману і кинулися активно критикувати саме Зеленського, не знаючи всієї правди. Йому нагадали і критику Порошенка, і заяву про їзду на роботу на велосипеді. Однак тепер стало зрозуміло, що ніякої провини Зеленського в пробці не було.


Хіти тижня. Зморшки зникають за вісім місяців: Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння

п’ятниця, 6 грудень 2019, 4:00

Американські вчені вже провели дослідження за участю 13 осіб старше 40 років. Вчені випадково відкрили потужний засіб проти старіння, а крім того, воно нормалізує метаболізм, при цьому побічних ефектів не має, повідомляють Патріоти України із посилання...

Хіти тижня. Українські реалії: АК-74, який стріляє електромагнітним імпульсом, збиватиме безпілотники

п’ятниця, 6 грудень 2019, 3:00

Проблема боротьби з бойовими безпілотними літальними апаратами на сьогодні виходить на перші позиції для будь-яких збройних сил і навіть держав, які стоять осторонь збройних конфліктів. В Україні розробляють інноваційні насадки для штатної вогнепальної...