У березні в парламент внесли проєкт закону щодо мобілізації засуджених, а тиждень тому Рада ухвалила його у першому читанні. Про подробиці документу в ефірі "Радіо Свобода" розповіла народна депутатка Олена Шуляк, передають Патріоти України.
За її словами, не всім засудженим пропонується надавати право служити — не мобілізовуватимуть людей, яки вчинили тяжкі злочини. Наприклад, такі, що пов'язані з сексуальним насильством, вбивствами.
Ті, кому дозволять служити, проходитимуть фізичну та психологічну перевірку, медичну комісію. Із засуджених пропонується формувати окремі підорозділи, а не інтегрувати їх в діючі.
«Усі ці люди стають на окремий облік, за ними відбувається окремий нагляд у межах адміністративного нагляду», — зазначила Шуляк та додала, что ця категорія військових не отримуватиме зарплатню й не матиме змоги брати щорічну відпустку.
До підписання контракту суд має розглянути можливість дострокового звільнення такої особи.
Інтернет-користувачі по-різному поставилися до зазначеного проєкту закону — часто висловлювалися кардинально протилежні думки з приводу мобілізації засуджених.
У Києві 67-річний чоловік місяцями труїв свою 60-річну цивільну дружину. Причиною смерті жінки стала хвороба печінки, викликана отруєнням хімічною речовиною, яку їй підсипав у їжу чоловік. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури, передають ...
Жителі Японії похилого віку добровільно прагнуть сісти у в'язницю заради виживання. Про це йдеться у відповідному матеріалі СNN, передають Патріоти України. Як випливає зі статті, найбільша жіноча в'язниця Японії заповнена переважно представниками похи...