Бездомний пес перервав зйомки, рятуючи актора - адже він не знав, що це всього лише роль (фото, відео)

Актор з Туреччини на ім'я Нуман Ертугрул Узунсой знімався для нового проекту. За сюжетом, його герой падає на асфальт і починає важко дихати. Усі присутні на знімальному майданчику розуміли, що травма несправжня. Всі, крім одного небайдужого глядача, передають Патріоти України.

Коли актор нерухомо лежав на землі, до нього кинувся бездомний пес. Чотирилапий вирішив, що чоловік помирає і почав його рятувати. Нуман подумав, що до нього підійшов його партнер, тому продовжував бути в образі. Але коли собака стала підлещуватися до актора, він не зміг стримати посмішку.

"Я був зворушений, коли відчув, що мене цілує пес. Він був немов ангел, який бажає допомогти мені. Це був дуже емоційний і несподіваний момент", - поділився актор.

Поведінкою собаки були зворушені всі члени знімальної групи, вони проводили пухнастого за куліси, де він пробув деякий час. А актор вирішив знайти песику оселю - у відповідь на його доброту. "Наступного дня я пішов туди ж, шукати його. Мені говорили, що він зазвичай там гуляє. Я буду шукати його, поки не знайду", - зазначив розчулений Узунсой.

Цифра вас здивує: Дослідники з'ясували, коли потрібно брати шлюб

середа, 28 липень 2021, 17:29

Вчені вирахували, коли найкраще одружуватися. Ідеальний для цього вік - 26 років. У цей відрізок життя людина вже досить досвідчена і може приймати серйозні і зважені рішення, передають Патріоти України. Так вважають журналіст Брайан Крістіан і дослід...

Люди скаржаться, що нічим дихати: У Туреччині спалахнули масштабні лісові пожежі: вогонь добрався до Анталії (фото, відео)

середа, 28 липень 2021, 17:18

У Туреччині 28 липня вирують потужні лісові пожежі. Вогонь охопив Манагавт – район курортної Анталії. Людей терміново евакуюють, передають Патріоти України. Пожежа спалахнула в лісовій зоні в околицях Єнікой. Причина займання невідома. Полум'я швидко ...