Бездомний пес перервав зйомки, рятуючи актора - адже він не знав, що це всього лише роль (фото, відео)

Актор з Туреччини на ім'я Нуман Ертугрул Узунсой знімався для нового проекту. За сюжетом, його герой падає на асфальт і починає важко дихати. Усі присутні на знімальному майданчику розуміли, що травма несправжня. Всі, крім одного небайдужого глядача, передають Патріоти України.

Коли актор нерухомо лежав на землі, до нього кинувся бездомний пес. Чотирилапий вирішив, що чоловік помирає і почав його рятувати. Нуман подумав, що до нього підійшов його партнер, тому продовжував бути в образі. Але коли собака стала підлещуватися до актора, він не зміг стримати посмішку.

"Я був зворушений, коли відчув, що мене цілує пес. Він був немов ангел, який бажає допомогти мені. Це був дуже емоційний і несподіваний момент", - поділився актор.

Поведінкою собаки були зворушені всі члени знімальної групи, вони проводили пухнастого за куліси, де він пробув деякий час. А актор вирішив знайти песику оселю - у відповідь на його доброту. "Наступного дня я пішов туди ж, шукати його. Мені говорили, що він зазвичай там гуляє. Я буду шукати його, поки не знайду", - зазначив розчулений Узунсой.

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...

Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...