Безкарність кримінального правосуддя: Жінку та її 4-річну дитину два тижні утримували в неволі та постійно ґвалтували

Групове зґвалтування спричинило в Пакистані масові протести і заклики міжнародних правозахисних груп до влади країни реформувати судову систему.

Матір і її 4-річну дочка викрали і ґвалтували троє чоловіків протягом двох тижнів у Пакистані. Нападники заманили жінку брехливими обіцянками про добре оплачувану роботу. Поліція заарештувала одного з ґвалтівників. Двох спільників шукають. Про це пише британська The Daily Mail, передають Патріоти України.

Жінка була працівницею лікарні з Карачі. Злочинці запропонували їй великі гроші за роботу. Після цього утримували в неволі та ґвалтували протягом 15 днів разом із дитиною.

Потім злочинці звільнили жінку і звеліли привести ще жінок із Карачі, тримаючи дочку в заручниках, і погрожуючи вбити, якщо жертва не виконає вимог. Потерпіла повідомила негайно в поліцію, яка змогла знайти і врятувати її дочку.

Дитина перебуває в критичному стані в лікарні. Медичне обстеження підтвердило, що жінку і дитину ґвалтували.

Минулого місяця групове зґвалтування спричинило в Пакистані масові протести і заклики міжнародних правозахисних груп до влади країни реформувати судову систему.

У автомобілі жінки закінчився бензин, коли гуляла з двома дітьми. Її витягли з машини і зґвалтували двоє чоловіків. Протести спалахнули після того, як слідчий, який розглядав справу, припустив, що в нападі винна сама потерпіла. Він заявив, що їй слід було їхати по більш жвавій дорозі та перевірити кількість бензину перед виїздом. Потім слідчий вибачився за свої слова.

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International опублікувала звернення на підтримку учасників протестів: "У системі пакистанського кримінального правосуддя панує безкарність, тому що було занадто багато жертв і занадто мало обвинувальних вироків проти ґвалтівників, які вчинили злочини".

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...