
Українцям по всій країні приходять подарункові сертифікати на 1500 грн на покупки в ювелірних магазинах, яких не існує. Сертифікати надсилають післяплатою у відділення Нової пошти, однак щоб отримати подарунок, доведеться віддати 90-150 грн і сплатити поштові послуги. Таким чином жертви шахрайської схеми повинні оплатити посилку і ще окремо заплатити за непотрібний пластик. Деталями нової схеми діляться українці на своїх сторінках у Facebook, передають Патріоти України.
"На день народження мені прийшла посилка (конверт) на відділення Нова Пошта невідомо від кого і яку я не очікувала. У посилці вітальна листівка і подарунковий сетіфікат на 1500 грн у ювелірний магазин. Дані відправника, звичайно, мені ні про що не кажуть ... Але в інтернеті знайшла інформацію, що це шахрайство. Магазину такого не існує", - розповідає на своїй сторінці у соцмережі Ганна.


Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...