
"Безпечна" російська вакцина від коронавірусу вбила майже всіх найближчих родичів 12-річної російської школярки Аріни Колесникової. Про це повідомляє "Фонтанка", передають Патріоти України.
Інцидент стався в Краснодарському краї РФ. Сім'ї дівчинки — її батькові, матері та бабусі — ввели перший компонент вакцини від COVID-19.
Після цього у них підвищилася температура, і 16, 23 і 26 липня тато, мама і, відповідно, бабуся Аріни померли. Офіційно причина їхньої смерті поки що не називалася, але допускається, що всі троє страждали від цукрового діабету.
Над дівчинкою, що стала сиротою, вирішила оформити опікунство її тітка. Зараз Федеральна служба з нагляду у сфері охорони здоров'я РФ почала перевірку за фактом події.
Варто зазначити, що в Росії на сьогодні застосовують вакцини лише вітчизняного виробництва. Таких в РФ три — крім "Супутника V", це препарати "ЕпіВакКорона" і "КовіВак".
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...