
"Безпечна" російська вакцина від коронавірусу вбила майже всіх найближчих родичів 12-річної російської школярки Аріни Колесникової. Про це повідомляє "Фонтанка", передають Патріоти України.
Інцидент стався в Краснодарському краї РФ. Сім'ї дівчинки — її батькові, матері та бабусі — ввели перший компонент вакцини від COVID-19.
Після цього у них підвищилася температура, і 16, 23 і 26 липня тато, мама і, відповідно, бабуся Аріни померли. Офіційно причина їхньої смерті поки що не називалася, але допускається, що всі троє страждали від цукрового діабету.
Над дівчинкою, що стала сиротою, вирішила оформити опікунство її тітка. Зараз Федеральна служба з нагляду у сфері охорони здоров'я РФ почала перевірку за фактом події.
Варто зазначити, що в Росії на сьогодні застосовують вакцини лише вітчизняного виробництва. Таких в РФ три — крім "Супутника V", це препарати "ЕпіВакКорона" і "КовіВак".
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...