
"Безпечна" російська вакцина від коронавірусу вбила майже всіх найближчих родичів 12-річної російської школярки Аріни Колесникової. Про це повідомляє "Фонтанка", передають Патріоти України.
Інцидент стався в Краснодарському краї РФ. Сім'ї дівчинки — її батькові, матері та бабусі — ввели перший компонент вакцини від COVID-19.
Після цього у них підвищилася температура, і 16, 23 і 26 липня тато, мама і, відповідно, бабуся Аріни померли. Офіційно причина їхньої смерті поки що не називалася, але допускається, що всі троє страждали від цукрового діабету.
Над дівчинкою, що стала сиротою, вирішила оформити опікунство її тітка. Зараз Федеральна служба з нагляду у сфері охорони здоров'я РФ почала перевірку за фактом події.
Варто зазначити, що в Росії на сьогодні застосовують вакцини лише вітчизняного виробництва. Таких в РФ три — крім "Супутника V", це препарати "ЕпіВакКорона" і "КовіВак".
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...