"Бідний Котей!": Нахабний гризун атакував кота (відео)

Коментатори співчувають коту і були здивовані поведінкою шиншили.

У мережі показали на відео напад двох шиншил на кота. Відповідні кадри опублікували у Рідус, передають Патріоти України.

Кот спокійно сидів на підлозі і нікого не чіпав. Дві шиншили забралися на тумбочку і почали стягувати з його шиї прикрасу. Спочатку кіт флегматично терпів, однак, коли вони таки здійснили свою затію, вдарив одну з шиншил лапою.

Бійка продовжилася в кутку. При чому, нападала шиншила, яка значно менша за кота. Вона встала на задні лапи, а передніми атакувала. Кіт ліниво відмахувався від її нападок.

Коментатори співчувають коту і були здивовані поведінкою шиншили: "Ось же нахабна миша! Треба коту показати їй, хто в домі господар", "Бідний Котей. Сидів, нікого не чіпав, а тут гризуни-бандити атакували", "І смішно, і сумно якось. Хочу, щоб всі жили дружно", "Ось, що буває, коли перестаєш їсти гризунів. Вони нахабніють! ", - написали люди.

По стопах Зеленського: Лідер гурту "ТіК" та автор хіта "Олені" заявив, що йде в політику

вівторок, 22 вересень 2020, 14:26

Український музикант, лідер гурту "ТіК" Віктор Бронюк за прикладом своїх зіркових колег теж йде в політику. Виконавець хіта "Олені" братиме участь в нинішніх місцевих виборах у Вінниці. Артист балотується до міської ради міста від "Партіі вінничан". Пр...

В Україні може з'явитися своя вакцина від COVID-19: У НАН назвали терміни й умови

вівторок, 22 вересень 2020, 14:15

В Україні два інститути виграли державні гранти на створення власної вакцини від коронавірусної хвороби СOVID-19. Перші її прототипи, як розповіли в Національній академії наук, можуть з'явитися через два-чотири місяці. Багато чого буде залежати від фін...