Бідолаха скаржився на головні бої та судоми: Чоловік підхопив інфекцію через неправильне вживання свинини. Лікарі виявили в організмі 700 стьожкових червів (фото)

стьожковi черви, діагноз, МРТ, лікар, інфекція, свинина

43-річний житель КНР понад місяць скаржився на головні бої та судоми. Після обстеження виявилося, що неправильне харчування призвело до кишкової інфекції в організмі. Лікарі виявили у внутрішніх органах чоловіка щонайменше 700 стьожкових червів. Статися це могло через вживання свинини. Про це пише The Mirror.

Зазначається, що 43-річний Чжу Чжун-фа з міста Ханчжоу на сході Китаю щонайменше місяць скаржився на напади та головні болі, проте до фахівців не поспішав іти.

Коли терпіти вже було неможливо він звернувся до лікаря. Пацієнт помітив, що судоми і мігрень у нього починалися після того, як він вживав у їжу свинину. У результаті по всьому тілу, включно з мозком, у нього виявили стьожкових червів, а в лікарні діагностували кишкову паразитарну інфекцію теніоз.

Люди будуть у небезпеці: Вчені назвали три райони світу, які цього року накриє нестерпна спека

вівторок, 5 березень 2024, 6:30

Експерти з Китайської академії метеорологічних наук склали мапи, де показано три райони, які, найімовірніше, будуть охоплені рекордною спекою цього року. Основною причиною неймовірної спеки називають Ель-Ніньйо, яке сприяє підвищенню температури моря, ...

Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...