Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла. Про це пише metro.co.uk, передають Патріоти України.

Персонал Центру спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера спочатку подумав, що їхня підопічна померла, оскільки вона нібито не дихала. Через це 66-річну потерпілу у мішку для трупів відвезли до похоронного бюро та повідомили родичів про смерть. Через 45 хвилин працівники похоронного бюро відкрили пакет з "тілом". Вони були налякані тим, що жінка виявилась живою - вона задихалась у мішку. Потерпілу терміново госпіталізували, проте через два дні вона померла.

Департамент інспекцій та апеляцій штату Айова виніс припис Центру спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера. У звіті департаменту зазначається, що хоспіс "не забезпечив належного догляду та надання послуг".

У ньому також зазначається, що персонал, який працював у 12-годинну зміну до інциденту, "не зміг забезпечити мешканцям гідне лікування та догляд наприкінці життя". Заклад має сплатити штраф у розмірі 10 000 доларів США за цей інцидент. Поліція відмовилась відкривати кримінальну справу.

За дім їм стала лікарняна палата: Кохана поїхала за бійцем на лікування до Бельгії - їх одружили в посольстві

неділя, 2 квітень 2023, 0:55

Щойно почали жити разом, як сталась війна. Під час контрнаступу на Херсонщині Сергій сильно обгорів, з опіками такого ступеню йому давали не багато шансів вижити, але медевакуацією його вдалося доправити до Бельгії, передають Патріоти України. Поїхати ...

Заскочили його з молодим іподияконом: Журналісти змусили знітитися митрополита Павла (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 0:37

Журналісти-розслідувачі зловили митрополита УПЦ МП Павла у Лаврі у компанії 24-річного Анатолія Лузгіна, повідомляють Патріоти України. Журналісти запитали, у яких стосунках перебуває Павло з Лузгіним. Той відповів, що Анатолій – це звичайний іподиякон...