Бідолахи "заробляють" самі на себе, завдяки небайдужим: Туристи з усього світу замовляють віддалену екскурсію Чорнобилем, щоб гуляти з місцевими песиками (відео)

Іноземці гуляють із чорнобильськими песиками за 52$. Всі гроші зароблені таким чином йдуть на їжу та щеплення для 500 собак. Туристи з усього світу замовляють віддалену екскурсію Чорнобилем. А волонтери двічі на день проводять екскурсії у відеоконференції.

Вони годують та граються з пухнастими мешканцями станції. Придумав це все така небайдужа людина, як волонтер Лукас Хіксон. Він провідує песиків і розказує про Чорнобильську АЕС.

“Ми розповідаємо на весь світ про цю трагедію через історії собак” – каже Лукас Хіксон.

Екскурсії стали шалено популярними серед іноземців під час карантину. А в деяких гавкунів вже є віртуальні господарі. А це значить, що всі витрати за них бере новий хазяїн.

Хіти тижня. Бережіться! Астролог назвала небезпечні періоди серпня: Таке було хіба що у 1941-му

неділя, 9 серпень 2020, 1:00

Астролог розповіла про небезпечні дати серпня, які будуть пов'язані з поєднаннями планет. Спеціаліст попередила - ситуація настільки серйозна, що важка весна-2020 "здасться нам відпочинком у санаторії". Про головні астрологічні події серпня, які будут...

Оригінальний злочин: Жінку заарештували за облизування товарів в магазині

неділя, 9 серпень 2020, 0:30

Мешканка Каліфорнії була заарештована поліцією за те, що облизувала товари в магазині Safeway в місті Саут-Лейк-Тахо. Збиток оцінили в 1800 доларів. Порушено кримінальну справу, повідомляють Патріоти України із посиланням на NBC News.