Бідолахи "заробляють" самі на себе, завдяки небайдужим: Туристи з усього світу замовляють віддалену екскурсію Чорнобилем, щоб гуляти з місцевими песиками (відео)

Іноземці гуляють із чорнобильськими песиками за 52$. Всі гроші зароблені таким чином йдуть на їжу та щеплення для 500 собак. Туристи з усього світу замовляють віддалену екскурсію Чорнобилем. А волонтери двічі на день проводять екскурсії у відеоконференції.

Вони годують та граються з пухнастими мешканцями станції. Придумав це все така небайдужа людина, як волонтер Лукас Хіксон. Він провідує песиків і розказує про Чорнобильську АЕС.

“Ми розповідаємо на весь світ про цю трагедію через історії собак” – каже Лукас Хіксон.

Екскурсії стали шалено популярними серед іноземців під час карантину. А в деяких гавкунів вже є віртуальні господарі. А це значить, що всі витрати за них бере новий хазяїн.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...