Бідолахи "заробляють" самі на себе, завдяки небайдужим: Туристи з усього світу замовляють віддалену екскурсію Чорнобилем, щоб гуляти з місцевими песиками (відео)

Іноземці гуляють із чорнобильськими песиками за 52$. Всі гроші зароблені таким чином йдуть на їжу та щеплення для 500 собак. Туристи з усього світу замовляють віддалену екскурсію Чорнобилем. А волонтери двічі на день проводять екскурсії у відеоконференції.

Вони годують та граються з пухнастими мешканцями станції. Придумав це все така небайдужа людина, як волонтер Лукас Хіксон. Він провідує песиків і розказує про Чорнобильську АЕС.

“Ми розповідаємо на весь світ про цю трагедію через історії собак” – каже Лукас Хіксон.

Екскурсії стали шалено популярними серед іноземців під час карантину. А в деяких гавкунів вже є віртуальні господарі. А це значить, що всі витрати за них бере новий хазяїн.

Боролася за життя два тижні: У Києві від COVID-19 померла 21-річна волонтерка (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 8:38

У Києві 20 жовтня від ускладнень, спричинених коронавірусом COVID-19, померла 21-річна волонтерка Інна Волкова. Хвороба спровокувала в неї пневмонію та рідкісне аутоімунне захворювання - синдром Гієнна-Баре, передають Патріоти України. Йдеться про те, ...

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...