
Надія Яремчук поїхала на заробітки до такої вже ближньої та розрекламованої Польщі. Влаштувалась там у невеличкому містечку та нещодавно забрала туди доньку Ольгу, передають Патріоти України.
Дівчина закінчила медичний коледж у Погребищі, працювала у Козятинському районі за фахом. Переїхала до мами у Польщу. Пішла працювати різноробочою.
– Ввечері 18 січня вбили маму. Просто вулицею вона йшла на роботу – нічну зміну. Камери зафіксували, як її вдарили важким предметом по голові, а потім обікрали. На вулиці був дощ. Тіло пролежало до самого ранку на дорозі. Вранці її побачили перехожі. Вони ж і викликали “швидку” та поліцію… Потім вже зателефонували мені, щоб прийшла на впізнання тіла.

Це жах, важко передати словами, що відчуваю... Я втратила найдорожче. Залишилась сама. Тепер, щоб доправити тіло на Україну та поховати мою матусю на Батьківщині, потрібно заплатити величезні кошти. Та найгірше - це очікування. Бо тіло віддадуть з моргу лише через декілька днів... Винуватців не затримали, підозри нікому не виставляють. Та місцеві правоохоронці обіцяють у всьому розібратись.
Земляки висловлюють співчуття рідним загиблої. Все життя Надія з донькою проживали у смт Ружині, що на Житомирщині.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...