Бідоласі ніколи у санвузлі не було так страшно: Туристка у готелі виявила небезпечного сусіда (відео)

Британський турист виявив у туалеті свого готельного номера в Таїланді небезпечного хижака – величезну ящірку, яка виповзла прямо з унітазу. На щастя, варан не встиг завдати шкоди, зазначають Патріоти України.

Як пише Daily Mail, 37-річний Джейсон Кінгман із Британії відпочивав у провінції Патхумтхані разом зі своєю 45-річною партнеркою Чантимою Чайрісук, яка й помітила рептилію. Жінка пішла до вбиральні і побачила, що унітаз зайнятий непроханим гостем. Вона злякалася і покликала чоловіка.

"Я був вражений, коли побачив це. Багато хто з них живе в саду нашого готелю, але я вперше бачу їх у туалеті", - сказав Кінгман. Чоловік не розгубився та дістав телефон, щоб зняти варана на відео.

На кадрах видно, як гігантська рептилія неквапом вилазить з унітазу, періодично показуючи свій язик. Потім вона на деякий час завмирає і нерухомо дивиться убік, після чого заповзає таким же способом, як і з'явилася.

Чантіма припустила, що варан намагався втекти з вулиці, де розпорошували інсектициди, тому й сховався в унітазі. З того часу ящірку більше ніхто не бачив.

Азіатські водяні варани живуть у каналах та ставках у великих містах Таїланду, де вони харчуються рибою, зміями, жабами та залишками їжі, залишеними людьми. Вони агресивні, коли їм загрожують. Укус варанів трохи отруйний і містить шкідливі бактерії.

Висмикнули з родин й позбавили доходів: Блогер розповів про "військовий вишкіл" обмежено придатних чоловіків

понеділок, 25 вересень 2023, 13:56

В Україні триває воєнний стан і загальна мобілізація. Як відомо, людей, які мають проблеми по здоров'ю, теж призивають до війська, передають Патріоти України. Але така мобілізація іноді приймає спотворений вигляд. Про один з подібних випадків розповів...

"Кадиров живий чи ні?": Гуморист Великий спародіював "відповідь" Пєскова на незручне питання

понеділок, 25 вересень 2023, 13:43

Гуморист Юрій Великий випустив нову пародію. Цього разу він підняв і без того гучну тему, яка цікавить багатьох вже декілька днів - чи живий Рамзан Кадиров. Комік показав, як на це питання відповідав би прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, передають Па...