Бідоласі ніколи у санвузлі не було так страшно: Туристка у готелі виявила небезпечного сусіда (відео)

Британський турист виявив у туалеті свого готельного номера в Таїланді небезпечного хижака – величезну ящірку, яка виповзла прямо з унітазу. На щастя, варан не встиг завдати шкоди, зазначають Патріоти України.

Як пише Daily Mail, 37-річний Джейсон Кінгман із Британії відпочивав у провінції Патхумтхані разом зі своєю 45-річною партнеркою Чантимою Чайрісук, яка й помітила рептилію. Жінка пішла до вбиральні і побачила, що унітаз зайнятий непроханим гостем. Вона злякалася і покликала чоловіка.

"Я був вражений, коли побачив це. Багато хто з них живе в саду нашого готелю, але я вперше бачу їх у туалеті", - сказав Кінгман. Чоловік не розгубився та дістав телефон, щоб зняти варана на відео.

На кадрах видно, як гігантська рептилія неквапом вилазить з унітазу, періодично показуючи свій язик. Потім вона на деякий час завмирає і нерухомо дивиться убік, після чого заповзає таким же способом, як і з'явилася.

Чантіма припустила, що варан намагався втекти з вулиці, де розпорошували інсектициди, тому й сховався в унітазі. З того часу ящірку більше ніхто не бачив.

Азіатські водяні варани живуть у каналах та ставках у великих містах Таїланду, де вони харчуються рибою, зміями, жабами та залишками їжі, залишеними людьми. Вони агресивні, коли їм загрожують. Укус варанів трохи отруйний і містить шкідливі бактерії.

Користувався якийсь велетень?: В Японії під час розкопок знайшли меч довжиною понад 2 метри (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 21:00

Під час розкопок у кургані Томіомаруяма міста Нара в Японії археологи виявили залізний меч та бронзове дзеркало у формі щита. Про це пише Heritage Daily, передають Патріоти України. Археологи під час розкопок у кургані Томіомаруяма знайшли залізний меч...

Який сухпайок більше смакує на передовій - прикордонник порівняв український, іспанський і британський

понеділок, 30 січень 2023, 19:59

Українські прикордонники на фронті порівняли вітчизняні сухі пайки й ті, що були передані Іспанією та Великою Британією. Захисники зазначили, що всі три "пройшли прикордонний контроль", передають Патріоти України . Відповідне відео 29 січня оприлюднил...